Nacionālā apvienība pašvaldību vēlēšanās domā paplašināt pārstāvniecību

Partijas prioritātes nākamā gada valsts budžetā ir ņemtas vērā, un tādās jomās kā valstiskuma stiprināšana, kultūra un atbalsts ģimenēm būs jūtams finansējuma pieaugums, ko savos maciņos jutīs arī iedzīvotāji – tā pēc šajā nedēļas nogalē notikušās domes sēdes secina Nacionālās apvienības līdzpriekšsēdētājs Raivis Dzintars.

Runājot par nākamgad gaidāmajām pašvaldību vēlēšanām, Dzintars norāda – kopš Nacionālās apvienības dibināšanas visās vēlēšanās rezultāti uzlabojas, tostarp palielinājies pārstāvēto pašvaldību pārklājums. Partijai esot pamats būt pietiekami optimistiskai, saka Dzintars, tomēr konkrētāku plānu vēl neesot. Vien zināms, ka Rīgā tomēr kopīga partiju saraksta nebūs.

"Vēlēšanās Rīgā  esam nākuši pie saviem pašreizējiem koalīcijas partneriem valdībā ar priekšlikumu, ka mēs priekšvēlēšanu procesu iespēju robežās koordinējam, ka mēs regulāri tiekamies, saskņojam darbības, un ir panākta vienošanās par koalīcijas veidošanu pēc domes vēlēšanām. Ļoti ceru, ka šis vēlēšanas varētu būt tādā ziņā pozitīva novitāte, kur nopietnākās Latvijas partijas savā starpā nekašķētos, bet saprastu, ka šom vēlēšanām ir lielāki valstiski mērķi.

Kopīgs saraksts nav aktuāls, tam būtu nozīme, ja varētu izveidot vienu lielu sarakstu, tad tas attaisnotos, tad būtu ļoti skaidrs vēstījums sabiedrībai. Diemžēl Zaļo un zemnieku savienība neuzskatīja par iespējamu vai pat pareizu šādu sadarbības modeli, līdz ar to nākamā reālā iespēja ir ciešāka sadarbība, startējot ar atsevišķiem sarakstiem," skaidroja Dzintars.

NA līdzpriekšsēdētājs Raivis Dzintars

  Pašvaldību vēlēšanas notiks 2017.gada 3.jūnijā, kandidātu sarakstu iesniegšana - no 2017.gada 14. aprīļa līdz 24.aprīlim.

   

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti