Rīta Panorāma

Intervija ar eiroparlamenta deputātu Krišjāni Kariņu

Rīta Panorāma

Telefonitervija ar Tomu Pastoru

Intervija ar Saeimas spīkeri Ināru Mūrnieci

Mūrniece: Iecerē par apjomīgo konferenču tehnikas pirkumu mēģināts apiet Saeimas Prezidiju

Iecerē par apjomīgo iepirkumu – konferenču tehniku parlamenta vajadzībām – mēģināts apiet Saeimas Prezidiju, intervijā LTV raidījumam “Rīta Panorāma” norādīja parlamenta priekšsēdētāja Ināra Mūrniece (Nacionālā apvienība).

Ar Saeimas konferenču tehnoloģiju iepirkumu, kuram bija iecerēts tērēt teju vienu miljonu eiro, situācija bijusi dīvaina un mēģināts apiet Saeimas Prezidiju, intervijā LTV raidījumam “Rīta Panorāma” norādīja parlamenta priekšsēdētāja Ināra Mūrniece (Nacionālā apvienība).

Tā kā situācija ar apjomīgo iepirkumu esot bijusi ļoti dīvaina, nolemts to pārtraukt. Mūrniece skaidroja, ka par citiem parlamenta iepirkumiem Prezidijs tiek plaši informēts, savukārt šoreiz bijis klusums. Informācija par to esot saņemta vien īsu brīdi, pirms tas izskanēja publiski.

Mūrniece runājusi ar jauno Saeimas administrācijas vadītāju par nepieciešamību izvērtēt, kā šāda situācija radusies. Runa esot ne tikai par līguma projekta punktiem, summām un papildu ekspertīzēm, bet arī to, ka apiets Saeimas Prezidijs.

Kā liecina  aģentūras LETA arhīvs, Saeima rekonstruējamajai ēkai Jēkaba ielā 6/8 plānoja iepirkt tehnoloģijas konferenču telpu nodrošinājumam teju viena miljona eiro apmērā. 

Viens no iepirkumiem paredz televīzijas sistēmas izveidi jaunajā Saeimas ēkā, un paredzamās izmaksas ir 450 000 eiro. Otrs iepirkums ir par Saeimas konferenču sistēmas paplašināšanu, paredzot tam atvēlēt 470 000 eiro.

Saeimas Administrācijas ģenerālsekretāre Karina Pētersone žurnālistiem skaidroja, ka Saeimas plenārsēžu zāle un Sarkanā zāle kļūst aizvien noslogotākas, tāpēc arī jaunajā ēkā ir jābūt digitāli aprīkotām konferenču telpām, lai tās atbilstu visām prasībām.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti