Mongolija sola ieviest bezvīzu režīmu Latvijas pilsoņiem

No nākamās nedēļas tiks ieviests bezvīzu režīms Latvijas Republikas pilsoņiem, kas dosies uz Mongoliju, informēja Valsts prezidenta preses dienestā un Ārlietu ministrijā.

Latvijas prezidents Andris Bērziņš pašlaik atrodas oficiālajā vizītē Mongolijā, kur viņu pavada Saeimas un valdības pārstāvji, kā arī plaša uzņēmēju delegācija. Kā norāda prezidenta pārstāvji, kā pirmais praktiskais vizītes rezultāts jau no nākamās nedēļas tiks ieviests bezvīzu režīms Latvijas Republikas pilsoņiem, kas dosies uz Mongoliju.

Tikmēr Ārlietu ministrijā norāda, ka ministrs Edgars Rinkēvičs vizītē Mongolijā parakstīja vairākas starpvalstu vienošanās, tostarp ar Mongolijas ārlietu ministru par vīzu prasību atcelšanu diplomātisko, dienesta un oficiālo pasu turētājiem. Tas atvieglošot abu valstu amatpersonu kontaktus, kā arī savstarpējo vizīšu organizēšanu.

Tāpat Mongolijas ārlietu ministrs informēja, ka valdība pieņēmusi lēmumu vienpusējā kārtā atcelt vīzu prasību Latvijas iedzīvotājiem un tuvākajā laikā šis lēmums tiks publicēts.

„Vizītes radītais impulss ir jāizmanto, lai šo sadarbību turpinātu – īpaši, sagatavojot parakstīšanai citus abām valstīm svarīgus līgumus. Bezvīzu ceļošanas iespēja Latvijas iedzīvotājiem ir lieliska Mongolijas puses dāvana. Esmu pārliecināts, ka daudzi Latvijas iedzīvotāji izmantos iespēju apskatīt Jūsu skaisto zemi un veidot arī biznesa saites ar Mongoliju,” norāda Rinkēvičs.

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti