Ministrs: 310 latus kā mazāko samaksu skolotāji varbūt saņems 2015.gadā

Skolotāju prasība, sākot ar nākamo gadu kā minimālo pedagogu atalgojumu par slodzi noteikt 310 latus, iespējams, ir realizējama 2015. gadā, intervijā Latvijas Radio raidījumā „Krustpunktā" sacīja izglītības un zinātnes ministrs Vjačeslavs Dombrovskis (Reformu partija).

Viņš norādīja, ka 310 latu atalgojums kā minimālā samaksa par slodzi no 2015. gada būs ar nosacījumu, ja izglītības laukā būs veiktas nepieciešamās reformas.

Pašreiz valsts budžetā plānotie 295 lati esot labs rezultāts, norāda Dombrovskis. „295 lati ir labs rezultāts. Mēs palielinām algas jau trešo gadu pēc kārtas. Bet dabūt līdz 310 latiem ir nereāli," teica ministrs.

Viņš uzsvēra, ka neviena ministrija nav dabūjusi pilnīgi visus nepieciešamos līdzekļus, lai apmierinātu vajadzības savā nozarē. Izglītības un zinātnes ministrija neesot izņēmums.

Ziņots, ka ministrija piedāvāja skolotājiem parakstīt sadarbības memorandu, taču gan Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku asociācija, gan Latvijas Izglītības vadītāju asociācija jau ir atteikušās to akceptēt, prasot lielāku – jau minēto – 310 latu lielu algu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti