Ministrija pārmet «Valsts nekustamajiem īpašumiem» kavēšanos Okupācijas muzeja būvprojektā

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) trešdien, 1. novembrī, pārmeta VAS “Valsts nekustamie īpašumi” (VNĪ) kavēšanos attiecībā uz Okupācijas muzeja būvprojektu.

Paziņojumā medijiem VARAM pauž, ka VNĪ līdz pagājušajai trešdienai, 25. oktobrim, bija solījusi iesniegt ministrijā muzeja būvprojektu. Taču tas nav izdarīts vēl 1.novembrī.

Ministrija atgādina, ka Okupācijas muzeja pārbūvei jeb Nākotnes namam bija jābūt gatavam līdz valsts simtgadei. “Atgādinām, ka pirms vairāk nekā gada VARAM pārņēma šī projekta uzraugošās institūcijas pienākumus un aicināja visus tajā iesaistītos operatīvi un ar lielu atbildību sākt projekta īstenošanu. Šis memoriāls ir nacionālo interešu objekts un vienlaikus ir gan muzejs, gan arī represēto piemiņas vieta,” raksta VARAM.

Arī Latvijas Radio oktobra beigās ziņoja, ka “Nākotnes nams” durvis vērs vaļā ne agrāk kā 2020. gadā. VNĪ Latvijas Radio atzina, ka būvprojektu ministrijā tā iesniegs novembrī. Taču par kavēšanos tā vainoja pašu ministriju, norādot uz VARAM prasību no jauna saskaņot būvprojektu ar komunikāciju turētājiem un Kultūras ministrijas rosinātās izmaiņas būvprojektā saistībā ar muzeja vestibilu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti