Militāro mācību laikā miris zemessargs

Kuldīgas novada poligonā "Mežaine" sestdien, 14. janvārī, notiekošo Nacionālo bruņoto spēku (NBS) militāro apmācību laikā miris zemessargs, informēja NBS komandiera preses virsniece majore Sandra Brāle.

Viņa informēja, ka zemessargs mācību laikā zaudējis samaņu. Uz vietas esošais medicīniskais personāls sniedzis pirmo medicīnisko palīdzību, un nekavējoties izsaukts Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests, kas atbraucot konstatēja nāves iestāšanos. Notikuma vietā ieradās arī Valsts policija.

Zemessarga iesaiste militārajās apmācībās bija ar zemu intensitāti un tieši saistīta ar atbalsta sniegšanu to norisei, norādīja NBS pārstāve.

Sākta nelaimes gadījuma speciālā izmeklēšana un dienesta izmeklēšana. Izmeklēšanas un ekspertīzes laikā tiks noskaidroti notikušā apstākļi un zemessarga nāves cēlonis.

NBS izsaka visdziļāko līdzjūtību zemessarga ģimenei, draugiem un dienesta biedriem. Zemessarga tuvinieki ir informēti par notikušo. Bruņotie spēki sniedz visu nepieciešamo atbalstu mirušā zemessarga tuviniekiem, tostarp arī psiholoģisko un garīgo atbalstu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti