Meteo centra valdi pamet divi tās locekļi; uz amatiem izsludina konkursu

Valdes locekļu amatus Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrā (LVĢMC) atstājuši Ansis Grantiņš un Matīss Zakarītis, un jaunus valdes locekļus centrs meklēs izsludinātajā konkursā, informēja LVĢMC.

Divi iepriekšējie valdes locekļi – Grantiņš un Zakarītis – ir pieņēmuši citus darba piedāvājumus un savus amatus atstājuši. „Līdz ar šīm izmaiņām pašlaik valde strādā nepilnā sastāvā un kapitāldaļu turētāja – Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) – lems par valdes papildināšanu, norādīja LVĢMC valdes priekšsēdētāja Inita Stikute.

Stikute arī pauž, ka ir apmierināta ar līdzšinējo valdes locekļu darbu. Arī VARAM valsts sekretāra vietniece vides aizsardzības jautājumos Alda Ozola apliecina, ka nav bijušas pretenzijas pret līdzšinējo valdes locekļu darbu un arī kopumā LVĢMC vadība savus pienākumus veic labi.

Jaunu valdes locekļu meklēšanai ir izveidota konkursa komisija un izsludināts konkurss. Ministrijas mērķis ir panākt, lai „valdē atkal būtu profesionāli un atbildīgi cilvēki”.

Nu jau bijušais LVĢMC valdes loceklis Ansis Grantiņš turpmāk pildīs Latvijas Universitātes ERAF projekta „Latvijas Universitātes institucionālās kapacitātes attīstība”. Skaidrojot iemeslus locekļa amata atstāšanai, Grantiņš norāda: „Latvijas Universitātē esmu jau vadījis vairākus lielus un izaicinājumiem bagātus projektus, man ļoti patīk universitātē valdošā akadēmiskā gaisotne un ļoti priecājos atkal satikt iepriekšējos kolēģus.”

Otrs bijušais LVĢMC valdes loceklis Matīss pieņēmis jaunu darba piedāvājumu, un viņa profesionālā karjera turpināsies jau ārpus Latvijas, norāda centrā.

 

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti