Rīta Panorāma

Turpinās adrešu reforma

Rīta Panorāma

«Viņas» - sievietes sešu autoru fotogrāfijās

Intervija ar Normundu Krapsi

Mediķi un policija: Svētku brīvdienās traumu maz, bet liels dzērājšoferu skaits

Šogad gadumijas svētki un janvāra pirmā diena mediķiem aizvadīti diezgan mierīgi, savukārt Valsts policijā norāda uz samērā lielo pieķerto dzērājšoferu skaitu.

Intervijā LTV raidījumā “Rīta Panorāma” Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) preses pārstāve Ilze Bukša pastāstīja, ka saņemto izsaukumu skaits svētku laikā bijis lielāks nekā ikdienā, tomēr līdzīgs ierastai brīvdienu statistikai. Turklāt nav bijuši arī traģiski negadījumi.

Tomēr bijušas gadumijai raksturīgas traumas, kuras guva divi pusaudži un divi pieaugusi vīrieši. Kā ierasts, svētkos pieauga arī krimināla rakstura traumas.

Savukārt Valsts policijas Satiksmes drošības pārvaldes priekšnieks Normunds Krapsis pastāstīja, ka trijās dienās kopš 30.decembra apturēti 50 autovadītāji, kuri sēdušies pie stūres reibumā. Tas ir par 19 šoferiem vairāk nekā pērn, kad Jaunā gada svētku brīvdienas bija garākas.

Krapsis pieķerto dzērājšoferu skaitu vērtēja kā diezgan lielu. No šiem autovadītājiem 14 konstatēts reibums līdz vienai promilei, 19 šoferi vadīja automašīnu 1-1,5 promiļu reibumā, bet 17 šoferi bija sēdušies pie stūres vairāk nekā 1,5 promiļu reibumā.

Savukārt likumā pieļaujamā alkohola koncentrācijā – līdz 0,5 promiļu reibumā pie automašīnas stūres šogad konstatēti 45 autovadītāji, informē Valsts policijā.
 
Tāpat svētku brīvdienās konstatēti 15 iereibuši šoferi, kuri rīkojušies īpaši bezatbildīgi, ne tikai vadot savu transportlīdzekli alkoholisko vielu reibumā, bet arī bez iegūtas autovadītāja apliecības.
 
Gadu mijas svētku laikā policija pārbaudījusi gandrīz 22 000 transportlīdzekļu vadītāju.
Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti