Mediķi un policija: festivāls «Positivus» aizritējis mierīgi

Festivālu "Positivus" šogad apmeklējuši aptuveni 15 000 cilvēku, lēš pasākuma rīkotāji. Mediķi un policijas pārstāvji informēja, ka festivāls aizritējis mierīgi un bez būtiskiem starpgadījumiem.

Neatliekamās palīdzības mediķi divās dienās slimnīcā nogādājuši 9 cilvēkus, lielākoties saistībā ar pārmērīgu alkohola lietošanu un atsevišķos gadījumos gūtas nelielas traumas.

Simona Grāvīte: Policijai “Positivus” aizvadīts mierīgi Sintija Ambote

  Tikmēr Valsts policijas pārstāve Simona Grāvīte pastāstīja, ka policija tomēr konstatēja dažus pārkāpumus, piemēram, “gan pirmajā, gan otrajā festivāla dienā ir fiksēti gadījumi saistībā ar narkotiskajām vielām, proti, ir sāktas divas administratīvās lietvedības aizdomās par narkotisko vielu lietošanu, kā arī divi kriminālprocesi par narkotisko vielu glabāšanu”.

  “Tāpat festivālā pāris cilvēki ir atradušies sabiedriskā vietā pārlieku lielā alkohola reibumā, un ir fiksēts arī viens sīkā huligānisma gadījums,” informēja Grāvīte.

  Policija visas šīs dienas pastiprināti uzraudzīja arī ceļu satiksmi un turpina to darīt arī svētdien, īpašu uzmanību pievēršot tam, vai autovadītāji nav sēdušies pie stūres alkohola reibumā.

  Naktī uz svētdienu pieķertas divas personas, kuras bija vadījušas transportlīdzekli reibumā, tāpēc policija aicina autovadītājus, kuri tikai šodien dosies mājup no festivāla, braukt uzmanīgi un ievērot ceļu satiksmes noteikumus, bet, ja lietots alkohols un nav pārliecības, ka var droši sēsties pie stūres, policija iesaka nogaidīt un izgulēties.

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti