Mediju uzraugs Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas darbu pērn atzīst par labu

Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome, izvērtējot valsts SIA "Latvijas Radio" (LR) un valsts SIA "Latvijas Televīzija" (LTV) pagājušā gada darbības rezultātus, abu sabiedrisko mediju darbu pērn atzinusi par labu, informē NEPLP.

NEPLP sēdē ceturtdien, 23.augustā, izvērtēja LR un LTV darbības rezultātus saskaņā ar definētajiem finanšu un nefinanšu mērķiem 2017.gadā, ņemot vērā 2016.gada sākumā valdībā pieņemto kārtību, kādā tiek vērtēti darbības rezultāti un finanšu rādītāji kapitālsabiedrībai, kurā valstij ir izšķirošā ietekme. Balstoties uz šiem noteikumiem, LR un LTV darbība 2017.gadā novērtēta ar "labi".

NEPLP norāda, ka sēdē arī diskutēts par LTV satura kvalitātes izvērtējumu šā gada pirmajā pusgadā un satura kvalitātes vadības sistēmas pilnveidošanu. LTV valdes loceklis Sergejs Ņesterovs iepazīstināja NEPLP ar sabiedriskā pasūtījuma satura kvalitātes izvērtējumu par 2018.gada pirmo pusgadu.

Vērtēšanas sistēmas modelis tapis vairāku gadu garumā. Satura kvalitātes izvērtēšana notiek raidījumu vērtēšanas sēdē (LTV satura vērtēšanas padomē), kas sastāv no LTV atbildīgajiem darbiniekiem un ekspertiem.

Lai nodrošinātu satura atbilstību sabiedriskā pasūtījuma uzdevumiem un kvalitātes standartiem, izvērtējumā tiek ņemts vērā arī ikgadējais LTV zīmola pētījums, ietverot sabiedriskā labuma testa kritērijus, NEPLP Sabiedriskās konsultatīvās padomes rekomendācijas un LTV redakciju ikmēneša vērtējumus. Ņemot vērā arī izvērtējuma rezultātus, tiek pieņemts lēmums par LTV1 un LTV7 programmu saturu, skaidro padomē.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Svarīgākais šobrīd

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt