Rīta Panorāma

Intervija ar Intu Mieriņu un Mārtiņu Kaprānu

Rīta Panorāma

Intervija ar Vili Daudziņu

Intervija ar satiksmes ministru Anriju Matīsu

Matīss: Pagaidām nav pamata apgalvot, ka ceļu uzturētāji strādā slikti

Pagaidām nav pamata apgalvot, ka Latvijas ceļu uzturētāji strādā slikti un to, iespējams, vājās darbības dēļ būtu notikusi kāda avārija, intervijā Latvijas Radio un LTV raidījumam "Rīta Panorāma" sacīja satiksmes ministrs Anrijs Matīss ("Vienotība").

Ziņots, ka līdz janvāra vidum bija notikušas vairākas traģiskas autoavārijas, kurās dzīvības zaudēja vairāk nekā 10 cilvēki, un policija ceļu kvalitāti atzina par katastrofālu. Toreiz izskanēja runas, ka ceļu satiksmes negadījumi ir notikuši apledojošo autoceļu dēļ.

Matīss pirmdienas rītā gan uzsvēra, ka katras avārijas izmeklēšana vēl norit. Tādēļ šobrīd vainot uzņēmumu "Latvijas Valsts ceļi" nav pamatoti. Ministrs klāstīja, ka šogad ir uzsākta preventīvā ceļu kaisīšana, kam jānovērš melnā ledus radītā bīstamība automašīnām. Tādējādi mēģinājumi Latvijā uzturēt autoceļus kvalitatīvāk jau ir sākušies.

Vienlaikus Matīss vērsa uzmanību uz faktu, ka autoavārijās ziemā uz slidenajiem ceļiem ir vainīgi arī paši autovadītāji un automašīnu tehniskais stāvoklis. Proti, kļūdas braukšanā pa slidenajiem ceļiem vairāk varētu pieļaut jaunie autovadītāji. Tāpat arī auto tehniskais stāvoklis ne vienmēr ir atbilstošs nepieciešamajam.

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti