Mātes dienas koncertā Rīgas Domā godinās smagi slimu bērnu māmiņas

Rīgas Doma baznīcā plkst. 15 notiks labdarības koncerts „Uzzied eņģeļu koks”, kurā Mātes dienā īpaši godinās smagi slimu bērnu māmiņas. Visus ziedojumus novirzīs smagi slimu bērnu paliatīvajai aprūpei mājās.

Koncertā piedalīsies Emīla Dārziņa jauktais koris, Ādažu mūzikas skolas saksofonu kvartets un solisti Zane Gudrā un Juris Kristons.

„Šie ziedojumi tiek izmantoti bērnu paliatīvās aprūpes nodrošināšanai mājās. Tas nozīmē, ka bērniem, kuriem ir ļoti dažādas smagas saslimšanas, profesionāļu komanda nodrošina palīdzību mājās," stāsta Bērnu paliatīvās aprūpes biedrības vadītāja Anda Jansone.

"Un viņi var būt kopā ar savu mammu, tēti, brāļiem un māsām, nevis ilgstoši atrasties slimnīcā, lai mazinātu vai novērstu dažādus slimības ierosinātus simptomus. Lai mēs varētu šādu palīdzību bērniņiem nodrošināt, valsts atbalsts līdz šim ir nepietiekams," norāda Jansone.

Bērnu paliatīvā aprūpe ir visaptveroša palīdzība bērniem ar neārstējamām slimībām. Bērnu paliatīvās aprūpes biedrība ik gadu palīdz apmēram 170 ģimenēm.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti