Mandātu komisija atbalsta atļauju veikt kratīšanu deputāta Potapkina dzīvesvietā

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 8 gadiem.

Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisija trešdien nolēma atbalstīt Saeimas lēmumprojektu par atļauju veikt kratīšanu parlamenta deputāta Sergeja Potapkina ("Saskaņa") dzīvesvietā, žurnālistiem pēc sēdes sacīja ģenerālprokurors Ēriks Kalnmeiers.

Komisija nolēmusi virzīt attiecīgā lēmumprojekta izskatīšanu Saeimas sēdē, norādīja Kalnmeiers. Komisijas slēgtajā sēdē piedalījās arī Potapkins, kurš pēc tam žurnālistiem komentārus nesniedza.

Kā ziņots, Ģenerālprokuratūra lūgusi Saeimu ļaut veikt kratīšanu Potapkinam piederošā īpašumā, aģentūru LETA informēja Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijā.

Portāls "pietiek.com" ziņo, ka kratīšanas atļauja lūgta saistībā ar kriminālprocesu, kurā iesaistīts Potapkina sievai Gaļinai Karmačai daļēji piederošais restorānu biznesa uzņēmums SIA "Lage Ltd.".

"Lage Ltd." pārstāve Antra Ozoliņa  uzsvēra, ka minētajā jautājumā uzņēmums nekādus komentārus nesniegs.

Sākotnējā informācija liecina, ka pats Potapkins lietā varētu nebūt iesaistīts, bet Ģenerālprokuratūras lūgums par kratīšanas atļaušanu saistīts ar apstākli, ka tā jāveic Karmačas dzīvesvietā, kas uzņēmējai ir kopīga ar Potapkinu.

Kā liecina "Firmas.lv" informācija, ēdināšanas sfērā strādājošā SIA "Lage Ltd.", kas reģistrēta 2012.gada 14.maijā, pērn strādājusi ar 468 436 eiro apgrozījumu un ar 96 048 eiro zaudējumiem.

Lielākie kompānijas īpašnieki ir Oļegs Arups, Natālija Pavlova un Irēna Līce, kur katram pieder 30% daļu. Pa 5% pieder Karmačai un Indijas pilsonim Varmam Dīpam Ramam.

Valdes priekšsēdētāja ir Pavlova, bet pārējie līdzīpašnieki ir valdes locekļi.

Uzņēmuma 2012.gada ziņojumā teikts, ka kompānijai "Lage Ltd." pieder restorāns "Galleria D’arte", kas atrodas Rīgā, Mūkusalas 71.

Savukārt Pavlovai, Līcei un Arupam vienādās daļās pieder vairāku restorānu īpašniece SIA "Lage Ko".

Kā liecina SIA "Firmas.lv" informācija, "Lage Ko" pieder vairāk nekā 20 restorāni, kas atrodas Rīgas tirdzniecības centros - "Lage Gastronomija" restorāni tirdzniecības centros "Spice", "Galleria Riga" un "Alfa", restorāns "Gan Bei" tirdzniecības centros "Galerija Centrs", "Galleria Riga", "Rīga Plaza", "Sky&More", "Alfa", "Domina", "Origo" un "Mols", kā arī kafejnīca "Lage Ko" tirdzniecības centros "Alfa" un "Origo" un bistro "Kļavas lapa" Rīgas Centrālajā stacijā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti