«Manabalss.lv» piedāvās sekot līdz Saeimas dienaskārtībai

Sabiedrības iniciatīvu portāls "Manabalss.lv" otrdien, 25.septembrī, prezentē sabiedrības līdzdalības platformu "Parvaipret.lv", kas piedāvā iespēju iedzīvotājiem sekot līdzi Saeimā pieņemtajiem likumiem. Atšķirībā no citām tiešsaistes platformām, kur iespējams salīdzināt partiju, politiķu un vēlētāju uzskatus, "Parvaipret.lv" fokusējas uz reālo Saeimas dienaskārtību, informē "Manabalss.lv".

Pirms Saeimas vēlēšanām vēlētājiem ir iespēja noskaidrot, vai politiķi arī realitātē parlamentā atbalsta jautājumus, kas ir svarīgi un aktuāli arī sabiedrībai. Atbildot uz jautājumiem, par kuriem lemj Saeimā, ir iespēja salīdzināt partiju un pilsoņu nostājas. Platforma "Parvaipret" tiks atjaunota pēc katras Saeimas sēdes un būs aktīva arī pēc vēlēšanām, klāsta portāla pārstāvji.

""Manabalss.lv" turpina strādāt Latvijas pilsoņu labā, tādēļ uz vēlēšanām esam sagatavojuši pārsteigumu - objektīvu, neitrālu un precīzu rīku politiķu darba saprašanai. ''Parvaipret'' platforma cienīs pilsoņu laiku un būs noderīga arī turpmāk, lai aktīvi sekotu līdzi notiekošajam Saeimā," atzina "Manabalss" vadītājs Imants Breidaks.

Viņš klāstīja, ka "Manabalss.lv" šis gads ir bijis rezultatīvs - 2018.gadā atbalstītas četras iniciatīvas, un kopējais atbalstīto iniciatīvu skaits septiņos gados ir izaudzis līdz 22. No visām iesniegtajām iniciatīvām, par kurām Saeima ir lēmusi, 64% ir guvušas atbalstu un mainījušas likumus.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti