Mamikins dibinās sabiedrisko organizāciju

Eiropas Parlamenta deputāts Andrejs Mamikins, kuram partijas “Saskaņa” vadība izteikusi neuzticību, dibinās savu sabiedrisko organizāciju.

Komentējot “Saskaņas” kongresā Nila Ušakova sacīto, ka, izvirzot kandidātus Eiropas Parlamenta vēlēšanām, partija pieļāvusi kļūdas, Mamikins uzsvēra, ka Ušakovs nav konkrēti minējis viņa vārdu.

Viņš izteicās, ka ”Saskaņa” novērsusies no Latvijas krievu kopienas. Ar partijas biedriem viņam neesot personīgu konfliktu, tomēr attiecībās ar vadību pēdējais piliens bijusi “Saskaņas” bezdarbība mazākumtautību skolu valodas reformas jautājumā.

Mamikins turpināšot strādāt Eiropas Parlamentā un par tālākiem plāniem vēl neesot domājis. Runājot par iespējamo kandidēšanu Saeimas vēlēšanās kopā ar Tatjanu Ždanoku, viņš teica – nekad nesaki nekad.

Kā apgalvoja deputāts, ar Latvijas Krievu savienību viņam pašlaik esot vairāk domstarpību nekā kopīgā. Nākamā gada sākumā Mamikins dibinās sabiedrisku organizāciju, kas risināšot, piemēram, nepilsoņu jautājumu, un nākotnē tā varot kļūt arī par partiju.

Ziņots, ka Mamikins iepriekš kritizēja “Saskaņu” par tās nostāju izglītības reformas jautājumā. Partijas vadītājs Nils Ušakovs uz to atbildēja, ka turpmāk partija rūpīgāk vērtēs, kurus pārstāvjus deleģēt Eiropas Parlamenta vēlēšanām.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti