Mamikins: Cilvēki nav iespaidojušies no pirmsvēlēšanu reklāmām

„Es nejūtu, ka cilvēki būtu ļoti iespaidojušies no reklāmas. Mums ir ļoti domājoša tauta,” piektdienas rīta intervijā Latvijas Radio sacīja žurnālists Andrejs Mamikins.

Viņš norādīja, ka cilvēki pirms sestdien gaidāmajām pašvaldību vēlēšanām arī mazāk ir ņēmuši vērā nacionālo tematiku. „Es cilvēcīgi esmu noguris no nacionālās tematikas. Man ir iekšēja sajūta, ka nacionālā kārts nebija tik stipri iespēlēta. Es pieļauju, ka es kārtējo reizi kļūdos,” piebilda Mamikins. Viņš arī noraidīja argumentu, ka šīs vēlēšanas savā intrigā ir garlaicīgas. Žurnālistam pēdējā nedēļā pirms vēlēšanām bijusi sajūta, ka kaut kas var notikt, piemēram, Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs aizturēs kādu pašvaldības deputāta amata kandidātu.

Žurnālists arī pauda viedokli, ka ir jādod tiesības nepilsoņiem vēlēt pašvaldības. Tiesa, pašiem kandidātiem gan ir jābūt pilsoņiem. Viņš uzskata, ka lēmums atļaut visiem nepilsoņiem vēlēt būs ieguvums visai Latvijas sabiedrībai.

Šim lēmumam nevajadzētu būt ietekmētam arī no fakta, ka Latvijā ir divkopienu sabiedrība. „Protams, esam!” viņš atbild uz jautājumu, vai Latvijas sabiedrība ir divkopienu. „Vismaz lingvistiski. Kaut vai tāpēc, ka mēs svinam svētkus, ko nesvin otra sabiedrības daļa”.

Pašvaldību vēlēšanas ir gaidāmas sestdien. Tiesa, iedzīvotāji par sev tīkamu sarakstu var vēlēt arī trešdien, ceturtdien un piektdien, kad ir priekšvēlēšanu laiks.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti