Pēcpusdiena

Kļaviņu ģimene Rēzeknē aizsāk pusmaratona tradīcijas

Pēcpusdiena

FKTK brīdina iedzīvotājus neuzticēties nelicencētiem ieguldījumu veicējiem

Inese Šteina turpmāk vadīs Maksātnespējas administrāciju

Maksātnespējas administrācija pēc gandrīz gadu ilga pārtraukuma tiek pie vadītāja

Ministru kabinets otrdien, 14. februārī, Maksātnespējas administrācijas direktora amatā apstiprināja līdzšinējo Nodarbinātības valsts aģentūras direktora vietnieci Eiropas Savienības fondu jautājumos Inesi Šteinu.

Šteinu Maksātnespējas administrācijas (MNA) direktora amatā virzīja tieslietu ministrs Dzintars Rasnačs (Nacionālā apvienība). Šteinu par vislabāk atbilstošo pretendentu šim amatam noteiktajām prasībām atzinusi Valsts kancelejas organizētā vērtēšanas komisija. 

Šteinai ir maģistra grāds ekonomikā, ilggadēja pieredze vadošos amatos valsts pārvaldē, strādājot gan Nodarbinātības valsts aģentūrā un Finanšu ministrijā.
 

Vadības kompetenču novērtēšanā Šteina ieguva vislabāko novērtējumu.


Pretendentu vērtēšanas komisijā ir iekļauti Tieslietu ministrijas un Valsts kancelejas pārstāvji, vērtēšanas procesā novērotāju statusā piedalījās arī Latvijas Darba devēju konfederācijas un Ārvalstu investoru padomes Latvijā pārstāvji.

Ministrs Rasnačs valdības sēdē norādīja, ka iepriekš divi konkursi uz administrācijas direktora amatu noslēgušies bez rezultāta, un tikai trešajā konkursā izdevies atrast šim amatam piemērotu kandidāti - Inesi Šteinu, kura jau šobrīd strādā cilvildienestā.

Šteina valdības sēdē sacīja, ka viņas uzdevums Maksātnespējas administrācijas vadībā būs veidot administrāciju par stipru, augstas kompetences un atbildības iestādi, lai īstenotu valdības noteiktos mērķus maksātnespējas administrēšanas jomā.

Šteina jaunos amata pienākumus sāks pildīt 20.martā.

Tieslietu ministrijas valsts sekretārs Raivis Kronbergs Latvijas Radio raidījumā "Pēcpusdiena" uzsvēra, ka Šteina esot konkursa komisiju pārliecinājusi ar savu stratēģisko redzējumu un gatavību motivēt kolektīvu. Šteinai gan nav juridiskas izglītības.

Jau ziņots, ka, saņēmis kritiku par savu darbu, Maksātnespējas administrācijas iepriekšējais direktors Ervīns Ābele savu kabinetu atstāja jau 2016.gada marta beigās. Amata atalgojums ir 2264 eiro pirms nodokļu nomaksas. Taču pretendentu meklējumi ilgu laiku bijuši neveiksmīgi.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti