Panorāma

Uzvedums "No zobena saule lēca" Vecāķu pludmalē

Panorāma

Cūkkopības nozare atkopjas

"Māja-kuģis" pārvietota dziļāk iekšzemē

«Māja – kuģis» Pāvilostā pārvietots dziļāk iekšzemē

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 5 gadiem un 10 mēnešiem.

Pāvilostā, Ulmales stāvkrastā, tā dēvētā "māja-kuģis" pārvietota dziļāk iekšzemē. Par to liecina īpašnieka Argoda Lūsiņa Latvijas Televīzijai atsūtītās fotogrāfijas.

Plašākos komentāros uzņēmējs neiesaistījās, vien apstiprināja, ka peldlīdzekļa pārvietošana notikusi piektdien, 24.augustā. Pārvietošanas termiņš jau vairākkārt tika pagarināts un šoreiz tas bija 30.septembris.

No sākotnējās ieceres “māju-kuģi” aizvest pa jūru īpašniekam nācās atteikties, jo Latvijas Jūras administrācija nedeva apliecinājumu par objekta peldamību.

Ar pašvaldības vadītāju pagaidām LTV nav izdevies sazināties, bet iepriekš Lūsiņš pašvaldību bija informējis, ka plāno “māju-kuģi” pārvietot dziļāk iekšzemē, proti, ārpus 150 metru krasta kāpu aizsargjoslas un novietot to savā īpašumā.

KONTEKSTS: 

Janvāra vidū plašu rezonansi guva reģionālā laikraksta “Kursas Laiks” atklātais, ka Pāvilostā jūras krastā jau daudzus gadus atrodas būve, kas izskatās pēc mājas, bet pēc sākotnējās dokumentācijas ir būvniecībā esošs kuģis. Taču ekspluatācijā kā peldlīdzeklis tas nebija nodots. Vēlāk būvniecības uzraugi māju-kuģi atzinuši par būvi. 

Pēc šī gadījuma valdība nesaskatīja vajadzību grozīt likumu «mājas-kuģa» situācijas risināšanai. Ēkas īpašnieks esot apņēmies uzbūvēto objektu aizvest.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti