Krustpunktā

Kādai vajadzētu būt Latvijas sociālpolitikai – sociālistiskākai vai kapitālistiskākai?

Krustpunktā

2016. gada tendences sabiedriski politiskajos procesos

Gads caur cilvēku. Uzņēmēja Lotte Tisenkopfa-Iltnere

«Madara Cosmetic» vadītāja: Mana saskare ar valsti bijusi pārsvarā pozitīva

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 6 gadiem.

Saskare ar valsti gan biznesā, gan privātajos jautājumos bijusi pārsvarā pozitīva, intervijā Latvijas Radio raidījumā “Krustpunktā” pauda uzņēmuma "Madara Cosmetic" līdzīpašniece un vadītāja Lotte Tisenkopfa-Iltnere.

Tisenkopfa-Iltnere atzina, ka izvairās kritizēt valsti, jo viņas saskare ar to bijusi lielākoties pozitīva. Viņa uzsver, ka dzīvo brīvā valstī un var attīstīt sevi un savas idejas. Viņa saskārusies ar valsti arī privātās un veselības jomās un saņēmusi atbalstu.

Tāpat pozitīva pieredze bijusi biznesā ar atbalstu no valsts, kā arī pozitīva sadarbība ar universitātēm. “Mēs esam lieli ņēmēji,” atzīst uzņēmēja.

Viņa gan pauž – nenoliedzami, ir daudz problemātisku situāciju. Piemēram, no šī gada viņa kā brīvprātīgā strādā resursu centrā “Marta”, un tas paver cita veida perspektīvu – redzamas problēmas valstiskā līmenī, kas nav atrisinātas līdz galam.

Tisenkopfa-Iltnere gan uzsver, kas izveidot kādu sistēmu ir sarežģīti. Turklāt sistēmai ir tendence noārdīties. “Valsts ir tāds pats uzņēmums, tikai krietni lielāks. Un uzreiz pieprasīt, lai mēs dzīvotu ideālajā sistēmā, nav tik vienkārši,” saka “Madara Cosmetic” vadītāja.

Jau ziņots, ka dabīgās kosmētikas ražotājam “Madara Cosmetics” šogad tapusi jauna rūpnīca Mārupes novadā, kur darbu rod 80 strādājošie Šī gada pirmajā pusgadā uzņēmuma apgrozījums sasniedzis rekordu – 2,5 miljonus eiro. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti