Mācībās Šķirotavas stacijā imitē ekoloģisko katastrofu uz dzelzceļa; iedzīvotājus aicina neuztraukties

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 2 gadiem.

Ceturtdien, 23. jūlijā, valsts AS "Latvijas dzelzceļš" (LDz) Šķirotavas stacijā organizē plaša mēroga mācības, kurās tiks pārbaudīta operatīvo dienestu gatavība un spēja savstarpēji sadarboties, lai novērstu ekoloģisku katastrofu uz publiskās dzelzceļa infrastruktūras, informēja uzņēmuma pārstāve Ella Pētermane.

Lai pārbaudītu Civilās aizsardzības sistēmā iesaistīto dalībnieku gatavību koordinētai rīcībai un nostiprinātu sadarbību katastrofu pārvaldīšanā, mācībās piedalīsies ne tikai plašs LDz darbinieku skaits, bet arī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta, Zemessardzes 1. Rīgas brigādes, Valsts policijas, Rīgas Pašvaldības policijas, kā arī Valsts vides dienesta darbinieki.

Ella Pētermane: Par mācībām Šķirotavas stacijā
00:00 / 00:36
Lejuplādēt

Mācību laikā tiks imitēta cisternas ar bīstamu kravu nobraukšana no sliedēm, kā rezultātā ir sākusies bīstamas vielas noplūde no cisternas un notikusi aizdegšanās.

Operatīvo dienestu uzdevums būs lokalizēt un nodzēst ugunsgrēku, lokalizēt bīstamās kravas noplūdi no cisternas un likvidēt tās izraisītās sekas, pārsūknēt no bojātās cisternas atlikušo bīstamo kravu derīgajā cisternā, ka arī uzcelt ritošo sastāvu uz sliedēm saskaņā ar noteiktām prasībām. 

Mācības Šķirotavas stacijā sāksies plkst.10.

LDz aicina iedzīvotājus neuztraukties, jo mācību laikā ekoloģiskā katastrofa tiks imitēta un ne videi, ne iedzīvotājiem apdraudējums netiks radīts.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti