LZS atsaka uzņemt Godmani

Politikas smagsvars, bijušais premjers Ivars Godmanis palicis ne tikai bez partijas, bet arī bez iespējas turpināt politisko karjeru. Zaļo un Zemnieku savienībā ietilpstošā Latvijas zemnieku savienība (LZS) trešdienas vakarā atteikusies viņu uzņemt partijā, liedzot iespēju kandidēt no šīs partijas saraksta nākamgad gaidāmajās Eiropas Parlamenta vēlēšanās.

Latvijas Televīzijas rīcībā esošās ziņas liecina, ka Godmanis bija lūdzis sevi uzņemt partijā, taču trešdien viņa vēlme noraidīta.

Zemnieku savienības valdē viedokļi dalījušies un partijas biedri nonākuši pie secinājuma, ka, lemjot par pazīstama politiķa pievienošanos partijai, vajadzīgs vienbalsīgs atbalsts. Tādēļ nolemts Godmani partijā neuzņemt un neiekļaut arī partijas deputātu kandidātu sarakstā Eiropas Parlamenta vēlēšanām.

Godmanis norādīja, ka ieceri pievienoties LZS bija labi pārdomājis un nevienā citā partijā stāties negrasās. Par tālākajiem plāniem politiķis gan vēl neko neteica: viņš turpinās strādāt pašreizējā amatā līdz termiņa beigām un tad domās par turpmākajiem plāniem.

Godmaņa līdzšinējās partijas – Latvijas Pirmā partija /Latvijas ceļš - politikā vairs nav, līdz ar to viņa izredzes kandidēt jaunam darba cēlienam Eiropas Parlamentā krietni sarukušas.

Saskaņā ar Latvijas Televīzijas rīcībā esošo informāciju, Godmani savās rindās neplāno iekļaut nedz ZZS ietilpstošā Zaļā partija, nedz arī jaundibināmā Repšes Attīstības partija.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti