LVĢMC izvēlēta jauna valde – Ingemars Harmsens un Egils Zariņš

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) kā valsts sabiedrības ar ierobežotu atbildību “Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs” (LVĢMC) kapitāla daļu turētājs dalībnieku sapulcē ievēlēja valdes priekšsēdētāja amatā SIA “Saldus medicīnas centrs” valdes priekšsēdētāju Ingemaru Harmsenu un valdes locekļa amatā – SIA “Vides investīciju fonds” valdes priekšsēdētāju Egilu Zariņu.

VARAM informēja, ka Harmsens un Zariņš uzņēmumu vadības pieredzi guvuši, strādājot vadošos amatos. Harmsens līdz jaunā amata ieņemšanai turpina darbu SIA “Saldus medicīnas centrs” kā valdes priekšsēdētājs, kā arī ir bijis izpilddirektors Brocēnu novada domē. Savukārt Zariņš ir SIA „Vides investīciju fonds” valdes priekšsēdētājs, tāpat pieredzi guvis, ieņemot valdes locekļa amatu SIA "Hiponia", VAS "Privatizācijas aģentūra" un AS "Pasažieru vilciens".

Kandidāti uz LVĢMC valdes priekšsēdētāja un valdes locekļa amatu tika vērtēti divās kārtās. Pirmajā kārtā nominācijas komisija vērtēja kandidātu atbilstību izvirzītajām prasībām (valsts valodas zināšanas, izglītība, darba pieredze, kompetence - stratēģiskā plānošana - priekšlikumi par kapitālsabiedrības stratēģisko attīstību, paaugstinot tās rentabilitāti), pamatojoties uz kandidātu iesniegtajiem dokumentiem.

Otrajā kārtā notika intervijas, kuru laikā nominācijas komisija izvērtēja kandidātu zināšanas, kompetenču kopumu un atbilstību amatam izvirzītajiem kritērijiem.

Jaunā valde savus pienākumus sāk pildīt 11. jūnijā.

Kā liecina ziņu aģentūras LETA arhīvs, VARAM aprīlī bija izsludinājusi konkursu uz LVĢMC valdes priekšsēdētāja amatu, jo atlūgumu bija iesniedzis centra valdes priekšsēdētājs Kristaps Treimanis, kurš minēto amatu ieņēma kopš 2015. gada.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti