Panorāma

Skolotāju streika nebūs

Panorāma

Panorāma

Lūdz ziedot vilnas zeķes Ukrainas armijai

Lūdz ziedot vilnas zeķes Ukrainas armijai

Drēgns rudens gaidāms ne tikai Latvijā, bet arī kara nomocītajā Ukrainā. Bez elektrības un siltuma ziemu sagaidīs civiliedzīvotāji. Jau šobrīd aukstās rudens naktīs salst karotāji tranšejās. Tieši tādēļ Latvijā saņemts lūgums ziedot Ukrainas armijai adītas vilnas zeķes, termoveļu un guļammaisus.

Rīgā, Ventspils ielā 50, kārtējais lielais kravas auto ar ukraiņu šoferi pie stūres gatavs ceļam uz Ukrainu.

"Mēs palīdzam Černihivas slimnīcai ar gultām un galdiem. Šobrīd [vajag] ziemas lietas, nenesiet vasaras drēbes, nesiet siltās bikses, jakas," aicināja biedrības "Tavi draugi" brīvprātīgais Kaspars Bērziņš.

Pats aktuālākais lūgums no Ukrainas armijas ir adītas vilnas zeķes.

"Visaktuālākais ir no Ukrainas armijas pieprasījums – tieši zeķes. Mūsu māmiņu adītās zeķes, tās vislabāk sasilda. Termoveļa, guļammaisi, kā saucam, jogas paklājiņi tranšejās," teica biedrības "Tavi draugi" brīvprātīgā Liene Āķīte.

Tāpat karavīriem nepieciešama veļa. Un brīvprātīgie atgādināja, ka karo arī sievietes, ne tikai vīrieši.

"Tās bija sirdi sildošas fotogrāfijas no frontes, kur karavīri sēž tranšejās un mūsu adītās zeķes kājās. Bet negribam aizmirst arī civiliedzīvotājus," piebilda Āķīte.

Tāpat te priecāsies par ziedotiem riekstiem un žāvētiem augļiem, jo bieži karavīri netiek pie siltas maltītes, tāpēc labākā enerģijas deva ir kāds saldums. Visas lūgtās lietas var nogādāt brīvprātīgajiem Rīgā, Ventspils ielā 50. Šeit gatavo pakas vešanai uz fronti, un arī kara bēgļi te var atrast lietas, kas nepieciešamas dzīvei Latvijā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti