Lūdz saukt pie atbildības trolejbusa vadītāju par sievietes un meitas sabraukšanu

Pērn notikušajā avārijā uz Čaka ielas, kurā trolejbuss sabrauca kādu sievieti un viņas meitu, trolejbuss ir šķērsojis gājēju pāreju pie sarkanās gaismas. Tādējādi Valsts policija izmeklēšanas materiālus ir nodevusi prokuratūrai, lūdzot sākt kriminālvajāšanu.

Ziņots, ka traģēdija notika pagājušā gadā 26.maijā pēc astoņiem rītā, Čaka ielā uz gājeju pārejas.  Mātei un viņas piecus gadus vecajai meitai uzbrauca trolejbuss. No gūtajām traumām abas gāja bojā.

Kriminālprocesā ietvaros tika veiktas dažādas ekspertīzes, lai noskaidrotu transporta līdzekļa tehnisko stāvokli, kā arī iespējamu troljebusa vadīšanu apreibinošu vielu ietekmē. Izmeklētāji jau šobrīd ir konstatējuši, ka trolejbusam negadījuma brīdī tehnisku problēmu nebija.

Par notikušo ceļu satiksmes negadījumu tika uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 260. panta otrās daļas par ceļu satiksmes noteikumu vai transportlīdzekļu ekspluatācijas noteikumu pārkāpšanu, ja to izdarījusi persona, kas vada transportlīdzekli, un ja tās rezultātā cietušajam nodarīts smags miesas bojājums vai tā izraisījusi cilvēka nāvi. Policija tālāk šo lietu ir nosūtījusi prokuratūrai kriminālvajāšanai.

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti