Lūdz jauniešus neizmantot veikalus kā satikšanās vietu 

Kopš kinoteātri un izklaides vietas ir slēgtas augstā inficēšanās riska dēļ, jaunieši, kuri vēlas satikties, vismaz Rīgā atraduši citu pulcēšanās vietu. Tie ir lielveikali.

Veikalu vadītāji to sauc par bīstamu un nepareizu izvēli un aicina vecākus iesaistīties un pārrunāt ar jaunajiem cilvēkiem, cik muļķīga ir šāda brīvā laika pavadīšana.

Pēdējā laikā jaunieši lielveikalos mēdz pulcēties vakaros. Viņi pavada laiku ejās un nesteidzīgi līkumo gar produktu plauktiem. Taču šāda kopā būšana krietni lielā barā ir pretrunā ar noteikumiem par divu metru distanci starp pircējiem. Un apdraud gan jauniešus pašus, gan citus pircējus.

Neviens noteikums vīrusa laikā nav izgudrots tāpat vien, tie visi ir pamatoti un diemžēl jau ierakstīti vēsturē ar daudzu cilvēku nāvi. Veikalu īpašnieki aicina jauniešus neizmantot vēl atvērtos veikalus kā satikšanās vietu. 

KONTEKSTS:

Jaunā koronavīrusa izraisītās slimības Covid-19 izplatības ierobežošanai Latvijā izsludināta ārkārtējā situācija, kas būs spēkā no 13. marta līdz 14. aprīlim un kuras laikā noteikta virkne ierobežojumu. Covid-19 Latvijā pirmo reizi konstatēts 2. martā. 

Līdz pirmdienai, 23. martam, Latvijā apstiprināti kopumā 180 Covid-19 saslimšanas gadījumi.

Covid-19 koronavīrusa
izplatība Latvijā
Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti