LTV7 būs redzamas BBC ziņas krievu valodā

Lielbritānijas raidsabiedrības BBC ziņas krievu valodā turpmāk būs redzamas arī LTV ēterā. Trešdien, 12. decembrī, LTV7 notika pirmais tiešraides pieslēgums Londonai. Šādi pieslēgumi turpmāk notiks katru trešdienu ikdienas ziņu ietvaros plkst. 19.00, informēja LTV.

BBC Krievu ziņas piedāvās Latvijas sabiedrībai nozīmīgu notikumu atspoguļojumu un informāciju par globālām un reģionālām aktualitātēm.

“BBC World” Eiropas un Amerikas ziņu nodaļas vadītājs Ameriko Martins atzīst, ka  “sadarbība ar LTV7 ir lielisks BBC Krievu satura redakcijas ziņu ieguldījums Latvijā, kur mums jau ir ziņu redakcija. Mūsu korespondenti Rīgā palīdz palielināt BBC ziņu bāzi ar jaunumiem no Latvijas un Baltijas valstīm. Mūsu pieslēgumi LTV7 palīdzēs demonstrēt Latvijas krievvalodīgajai auditorijai BBC reportāžas kā par globāliem, tā arī reģionāliem jautājumiem.”

“Latvijas Televīzijai un LTV7 Krievu satura redakcijai  sadarbība ar BBC krievu satura ziņām ir lieliska iespēja ar kvalitatīvu saturu papildināt mūsu pašu veidoto saturu krievu valodā. LTV ir svarīgas starptautiskas sadarbības iespējas, un šis nav vienīgais projekts, kura ietvaros sadarbojamies ar vienu no pasaules vadošajām sabiedriskajām televīzijām. Tas, ka BBC ir novērtējis LTV Krievu ziņu redakciju un mēs savu sadarbību varam pacelt jaunā līmenī, ir tiešām atzīstami. Domāju, ka arī mūsu skatītāji novērtēs šo sadarbību,” norāda LTV valdes loceklis satura attīstības jautājumos Sergejs Ņesterovs.

BBC Krievu satura ziņu redakcija ir daļa no BBC Pasaules dienesta.

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti