LTV1 jūlijā bijis skatītākais TV kanāls Latvijā

Konsolidētās TV skatītākais kanāls jūlijā bija LTV1, kura skatīšanās laika daļa bija 9,4%, liecina pētījumu kompānijas "Kantar TNS" mājaslapā pieejamā informācija.

Otrs skatītākais kanāls bija TV3, kura skatīšanās laika daļa bija 8,7%. Savukārt trešais skatītākais TV kanāls bija PBK, kuram veltīti 7,8% no kopējā TV skatīšanās laika jūlijā.

"Kantar" mediju klientu direktors Oskars Rumpēters norādījis, ka šogad jūlijā, salīdzinot ar 2018. gada jūliju, skatītāji vidēji ir pavadījuši par divām minūtēm ilgāku laiku pie TV ekrāna, neskatoties uz to, ka pagājušajā gadā ēterā bija ārkārtīgi populārās Dziesmu svētku un pasaules futbola čempionāta pārraides.

Konsolidētās TV skatītāko programmu topa pirmajā vietā – "Viņas melo labāk 7" kanālā TV3, kuru vēroja vidēji 5,9% jeb 111 400 skatītāju vecumā no četriem gadiem. Topa otrajā vietā – "Degpunktā" kanālā LNT, kuru vēroja vidēji 5,8% jeb 108 200 Latvijas iedzīvotāju.

Savukārt topa trešajā vietā ierindojās "Panorāma (svētdienā)" kanālā LTV1, kuru vēroja vidēji 5,7% jeb 107 100 Latvijas iedzīvotāju vecumā no četriem gadiem.

 

 

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti