LTV Ziņu dienestam pievienosies Ilze Dobele

Latvijas Televīzijas (LTV) Ziņu dienestam no 10. februāra pievienosies žurnāliste Ilze Dobele, kas pārmaiņus ar Jāni Gesti vadīs “Panorāmu” un “Nakts ziņas”, informēja LTV.

Ilze Dobele 23 gadus – no dibināšanas brīža līdz slēgšanai – strādājusi LNT, kur ne vien vadījusi ziņu raidījumus, bet arī veidojusi reportāžas un dokumentālas filmas. Paralēli darbam LTV Ilze turpinās runas pasniedzējas darbu Latvijas Mākslas akadēmijā, kā arī būs dzirdama Latvijas Radio 3 – "Klasika" raidījumā “Kāpēc dizains?”.

Pati Ilze atzīst, ka, neskatoties uz ilgo pieredzi šādā amatā, darbs LTV būs izaicinājums, taču viņa ir pozitīvi noskaņota un gaida savu pirmo iziešanu ēterā. Pirmo reizi moderatore “Panorāmā” būs redzama 10. februāra vakarā.

“Visa mana profesionālā dzīve ir bijusi saistīta ar televīziju, sākot jau ar pirmās komerctelevīzijas dibināšanu Latvijā, un līdz ar to šī vide man, protams, nav sveša. Katrs jauns darbs, šajā gadījumā – citā medijā un arī citā komandā, noteikti būs izaicinājums, bet es ļoti novērtēju to, ka kādam manas prasmes ir vajadzīgas, un es centīšos tās apliecināt savā turpmākajā darbā,” saka Ilze.

“Ilze ir profesionāle, tas izsaka visu. Viņa pilnībā pārzina ziņu veidošanas un vadīšanas procesu – kā nekā viņa ir ziņu cilvēks,” Ilzes pieredzi novērtē LTV Ziņu dienesta direktore Iveta Elksne. “Papildus tam Ilzei ir saprotamas sabiedriskā medija vērtības, kas mums ir ļoti svarīgi, jo mums nav nekā svarīgāka par darbu sabiedrības labā. Un ticam, ka arī skatītājiem būs liels prieks atkal redzēt Ilzi televīzijas ekrānos,” pauž Iveta.

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

KONTEKSTS:

Pēc LNT un TV3 ziņu apvienošanas no aptuveni 150 cilvēkiem darbu neturpina 30, noskaidroja Latvijas Radio. TV3 sāk raidīt jaunu ziņu un informatīvo raidījumu programmu, uz kuru pārcelti vairāki LNT raidījumi. Kanāls LNT darbu neturpinās. Savukārt TV3 raidījumu klāsts paplašināsies, apvienojot ziņu dienestus. Pēc paziņojumiem par LNT ziņu slēgšanu žurnālisti aktualizēja jautājumu arī par darbinieku sociālajām garantijām nozarē, un dažiem šādas garantijas arī būs.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti