LTV Ziņu dienestam pievienojas žurnāliste Ina Strazdiņa

LTV Ziņu dienestam no 2. janvāra pievienojusies bijusī Latvijas Radio žurnāliste Ina Strazdiņa. Ina, kurai ir liela pieredze Eiropas jautājumos, tagad ir Ziņu dienesta atbildīgā redaktore, bet no 16. janvāra viņa pārmaiņus ar Tomu Pastoru vadīs raidījumu “Pasaules panorāma”.

Inai Strazdiņai pievienojoties LTV Ziņu dienestam, tā direktore Iveta Elksne akcentē LTV Ziņu dienesta attīstību. “Latvijas Televīzijā ir daudz darīts, lai stiprinātu Ziņu dienestu un tā neatkarību Tagad Ziņu dienests kļūs vēl spēcīgāks. Ina ir žurnāliste, par kuras profesionalitāti nav nekādu šaubu, tāpēc ļoti priecājamies par Inas pievienošanos mūsu komandai,” paziņojumā medijiem norādīja Iveta.

Savukārt Ina, uzsākot darbu LTV komandā, pauž gandarījumu par iespēju turpināt runāt par sev tuvām tēmām jaunā formātā: “Priecājos, ka savu teju 13 gadu ilgo Briseles pieredzi varēšu likt lietā, lai turpinātu darbu ārlietās, cenšoties sarežģītus Eiropas un pasaules procesus padarīt mums tuvākus.”

Viņa uzsver, ka globālie procesi un Latvijas iekšpolitika ir cieši saistīti un tas ir jāņem vērā, lai saprastu un skaidrotu norises kā pie mums, tā ārvalstīs. “Latvija nav vientuļa sala. Viss, kas notiek pie mums, atbalsojas pasaulē un pasaule – Latvijā.”

Jaunos pienākumus Ina uztver kā jaunu soli savā karjerā: “Darbs Latvijas Televīzijā būs jauns profesionāls izaicinājums, ko ar lielāko prieku pieņemu.”

Ina Strazdiņa kopš 2004. gada strādājusi Latvijas Radio un kopš 2006. gada darbojusies kā Latvijas Radio korespondente Briselē. 2009. gadā viņa saņēmusi titulu Eiropas gada cilvēks Latvijā, savukārt 2012. gadā saņēma Cicerona balvu par kvalitatīvu un augstvērtīgu Eiropas norišu atspoguļojumu.

Ar žurnālistes publikācijām var iepazīties viņas LSM.lv autora profilā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti