Panorāma

Krievija likvidē arī cilvēktiesību centru "Memoriāls"

Panorāma

Panorāma

Paldies egle – Daugavpils slimnīcas vadītājam

LTV Ziņu dienesta egle – Daugavpils slimnīcas vadītājam Grigorijam Semjonovam

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada.

Šis ir pirmais gads, kad viņam izdevies redzēt vecākā bērna liecību. Taču izņemt mazāko meitu no bērnudārza viņam vēl nav sanācis. Slimnīcas vadīšana kovida pandēmijas apstākļos atņem laiku ģimenei un miegam. Taču arī paveikt izdevies ļoti daudz un padotie piekrīt – Latvijas Televīzijas Ziņu dienesta atzinību jeb egli Daugavpils slimnīcas vadītājs Grigorijs Semjonovs noteikti ir pelnījis. 

Pārguris līdz nemaņai, bet vienmēr gatavs atbildēt uz jebkuru jautājumu. Godīgs un tiešs. Tāds šogad bijis Daugavpils slimnīcas vadītājs Semjonovs. Vienlaikus slimnīcas vadītājam gads pagājis “vienā skriešanā”.

Arī gada nogalē. Saņemot Ziņu dienesta pateicības egli, viņš pasmaidīja un sacīja: “Cik skaisti, paldies! Nu, tas droši vien mums visiem mediķiem kopumā.”

Aizvadītais gads Semjonovam un Daugavpils slimnīcai nav bijis viegls. Slimnīcas Plaušu slimību nodaļu nācās pārveidot par kovida pacientu nodaļu. “Grūts, grūts kā visiem pārējiem, pārpildīts ar visa veida izaicinājumiem,” aizvadīto gadu raksturoja Semjonovs.

Taču slimnīcas vadītājs ļoti novērtē to, ka viņam slimnīcas personāls uzticas. Viņš sacīja: “Mēs esam jaunās paaudzes varas fleksiblie, kas ļāva pārprofilēties un deva priekšrocību. Un man kā vadītājam ir atbalsts no personāla. Es baidījos, ka tā nenotiks. Jaunie kolēģi, kas atnāk, – [viņiem] acis mirdz, mums ir nākotne. Kļuvām aizvien stiprāki.”

Vismazāk Semjonovu šogad redzēja viņa abi bērni. Viņš uzsvēra, ka bez sievas atbalsta noteikti nevarētu tik daudz paveikt. 

“Sievai ir spēks aprūpēt māju un sagaidīt pusdzīvo vīru mājās,” piebilda Semjonovs, norādot, ka vismaz šogad viņam sanācis apskatīt bērna skolas liecību.

Daugavpils slimnīcas vadītājs aicina nākamajā gadā ieklausīties otrā, cienīt cita viedokli, sarunāties. Savā ziņā viņam arī tas šogad izdevās. Bija bažas, ka slimnīcā darbu nāksies atstāt 300 pret Covid-19 nevakcinētiem mediķiem, taču šobrīd šis skaitlis sarucis līdz 13.

“Veselību stipru visiem. Gribētos cerēt, ka varēsim mācīties no kļūdām, ko šogad pieļāvām, un iemācīsimies cienīt viens otru. Un būsim pacietīgāki. Jābeidz cīnīties vienam pret otru, jāmeklē problēmas arī sevī,” Jaungada novēlējumu izteica Semjonovs.

Taču pats Semjonovs gadumiju sagaidīs ar ģimeni – tā ir nolemts un tā ir apsolīts. “Sieva jau visu rezervēja. Citas izejas man nav. Nosvinēšu,” piebilda Daugavpils slimnīcas vadītājs. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti