Rīta Panorāma

Izstāde «Večella Varslavāne. Kostīmi. 50 gadi teātrī»

Rīta Panorāma

Seriāls «Nopietni?» - jaunums no Jāņa Skuteļa piektdienās 21:35

Šodien LTV 66. dzimšanas diena. Saruna ar Ritu Rudušu un Ivaru Priedi

LTV vadība: Šogad ir labi padarīta darba sajūta; arī nākamais gads nesolās būt viegls

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 2 gadiem.

Svinot Latvijas Televīzijas (LTV) 66. dzimšanas dienu, LTV valdes loceklis Ivars Priede šo gadu vērtēja kā ar labi padarīta darba sajūtu, vienlaikus atzīstot, ka arī nākamgad būs daudz izaicinājumu.

“LTV uz šo gadu raugās ar labi padarīta darba sajūtu. Bija ļoti daudz izaicinājumu, un mēs esam godam tikuši ar tiem galā,” sacīja Priede. To apliecināja LTV Programmu direktore Rita Ruduša, sakot – LTV pierādīja, ka spēj strādāt arī smagos apstākļos.

Arī nākamais gads nesola vieglāku dzīvi, un joprojām būs daudz izaicinājumu. Ruduša atklāja, ka LTV plāno stiprināt Ziņu dienestu un “augs analītiskie muskuļi vēl vairāk”. Tāpat iecerēts vēl vairāk strādāt digitālajā vidē, tostarp LSM.lv.

Priede norādīja, ka sabiedriskais medijs pamet reklāmas tirgu un jāpielāgojas jauniem apstākļiem.

Iziešanai no reklāmas tirgus LTV saņēma finansējumu tādā apmērā, kādā tas tika pieprasīts. “Tagad mums ir jāizpilda savi mājasdarbi un jāpierāda, ka reklāmas tirgus pamešana nāk par labu gan skatītājiem, gan arī spēs atbalstīt mūs kā sabiedrisko mediju kaut vai tehnoloģiju izaugsmes ziņā,” sacīja Priede.

Tāpat pašlaik likumdevējs strādā pie jauna sabiedrisko mediju likuma. “Mēs ļoti ceram, ka tie mehānismi, kas nodrošina sabiedriskā medija neatkarību, būs maksimāli labvēlīgi. Mēs uzskatām, ka spēcīgāks neatkarības garants būs tad, ja [sabiedriskā medija] valde varēs izvēlēties galveno redaktoru,” sacīja Ruduša.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti