Dienas ziņas

Cik gatavi esam bioloģisko atkritumu atšķirošanai?

Dienas ziņas

Laika ziņas

Rīgas domes valdošā partija slēpj nesaskaņas

LTV: Rīgas domes valdošā partija «Saskaņa» slēpj nesaskaņas

Partijas “Saskaņa” Rīgas domes deputāti nemierā ar lēmumu pieņemšanu frakcijā. Kaut arī ārēji domstarpības netiek atklātas, neoficiāli izskan minējumi, ka sastiķētajai koalīcijai nemaz tik gludi neiet.

Uz partijas “Saskaņa” Rīgas domes sēdi bija ieradies arī partijas priekšsēdētājs un Eiropas Parlamenta deputāts Nils Ušakovs. Viņš pēc sēdes komentārus nesniedza. Bet frakcijas vadītāja Anna Vladova norādīja, ka frakcijā viss kārtībā: “Es nekādas baumas nekomentēšu. Mums ir frakcija ar 17 deputātiem, bija un būs.”

Domnieks Sandris Bergmanis, par kuru bija izskanējušas runas, ka viņš ar vēl diviem kolēģiem varētu atstāt “Saskaņas” frakciju, uzsvēra, ka prom neies. Vienlaikus viņš neslēpj, ka frakcijā ir domstarpības.

“Sarunājām tā, ka biežāk sauksim frakcijas sēdes. Nevar būt tā, ka, cilvēkiem neizrunājot, pasaka, par ko balsot par jautājumiem, kas ir sabiedrībai aktuāli. Deputāti uztraucas, kas ar viņiem notiks, viņiem būs politiskā atbildība,” sacīja Bergmanis, atklājot – domas dalās tostarp par “Tīrīgu”.

LTV zināms, ka pirmdien, 16. septembrī, vairāki “Saskaņas” frakcijas deputāti bija neapmierināti, ka pēdējā brīdī tika norauta domes ārkārtas sēde. Formāli vairākiem "saskaņiešiem" bijuši attaisnojoši iemesli, tostarp Bergmanim, kuru dēļ nācās atcelt sēdi. Neoficiāli tiek runāts, ka Bergmanim frakcijā varētu būt atsevišķi domubiedri.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti