LTV raidījumus vadīs Ilze Nagla un Inga Spriņģe

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 10 gadiem.

Nākamajā Latvijas Televīzijas (LTV) sezonā raidījumus veidos Ilze Nagla, Inga Spriņģe un Guntis Bojārs, lsm.lv pavēstīja LTV.

LTV Ziņu dienests rudens sezonā piedāvās vairākus jaunus raidījumu, gan arī esošās pārraides uzlabotā formātā. Tiks piedāvātas asākas diskusijas, problēmu atmaskošana un ekskluzīvas intervijas, informē LTV. Detalizētu informāciju par raidījumiem uzņēmuma vadība gan nestāsta, jo turpinās darbs pie rudens programmas izstrādes.

Inga Spriņģe gan lsm.lv atklāja, ka no septembra vidus vadīs raidījumu "Viens pret vienu", kas būs "hardtalk" formāta raidījums, kurā uz intervijām tiks aicināti gan politiķi, gan uzņēmēji.

"Man ir daudz jautājumu, kurus es neredzu, ka tiktu uzdoti cilvēkiem, tāpēc es gribu tos uzdot pati," saka Spriņģe. Viņa atklāj, ka raidījumā vēlas runāt ne tikai par šī brīža aktualitātēm, bet arī "pašiem radīt aktualitātes". Žurnāliste gan LTV strādās tikai kā ārštata autors un "Re:Baltica" joprojām būs viņas "maizes un sirds darbs", bet viņa atklāja, ka pētnieciskās žurnālistikas centrs sadarbosies ar LTV un raidījumā tiks aktualizētas tās pašas tēmas.

Spriņģe pavasara sezonā jau strādāja LTV un vadīja priekšvēlēšanu diskusiju raidījumus kopā ar Gundaru Rēderu. Arī Guntis Bojārs kopš gada sākuma, kad atstāja darbu laikrakstā "Diena", darbojas LTV dažādos projektos.

Ilze Nagla kopš 2011.gada novembra ir uzņēmuma "Ventspils naftas" sabiedrisko attiecību vadītāja, bet pirms tam četrus gadus strādājusi LTV par raidījuma "De facto" producenti un vadītāju, liecina Naglas "LinkedIn" profils. Nagla pametīs darbu "Ventspils naftā" un sola distancēties no tās.

„Rudens sezonā orientēsimies uz analītisku raidījumu un ekskluzīvu interviju piedāvājumu. Jau šobrīd strādājam šajā virzienā, demonstrējot sarunas, piemēram, ar bijušo „Latvijas Krājbankas” īpašnieku Vladimiru Antonovu, Izraēlas prezidentu Šimonu Peresu, „Imantas hakeri” Denisu Čalovski. Esam paredzējuši attīstīt spēcīgus raidījumus, kuros ar spēcīgu un profesionālu žurnālistu palīdzību tiks atspoguļotas sabiedrībai būtiskas tēmas un notikumi,” saka LTV Ziņu dienesta direktore Iveta Elksne.

Jau vēstīts, ka arī žurnālists Kārlis Streips jaunajā sezonā atkal strādās LTV un vadīs raidījumu "Skats no malas".

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti