LTV akcijā Brāļu kapu memoriālam savāc 40 tūkstošus eiro

Latvijas Televīzija sadarbībā ar “Rīgas Brāļu kapu un Latvijas  vēsturiskā mantojuma fondu” jau piekto gadu organizēja ziedojumu akciju  Rīgas Brāļu kapu memoriāla restaurācijai, kurā nu  kopumā saziedoti aptuveni 40 000 eiro.

Ziedojumu akcijas vakara kopējās noskaņas bija saistītas ar Lāčplēša dienu, Rīgas Brāļu kapu simtgades atceri un vēsturiskā  un kultūras mantojuma apzināšanos.

Savu uzstāšanos kā ziedojumu Rīgas Brāļu kapu restaurācijas akcijai veltīja Koris “Pernigele” no Liepupes, Nacionālo bruņoto spēku orķestris, vīru kopa “Vilki”,  ansamblis “Dobeles zemessargi” un  grupa “Baltie lāči” no Daugavpils. Pirmo kritušo strēlnieku atmiņas izdzīvoja Nacionālā teātra aktieri Lāsma Kugrēna un Jānis Āmanis.

Ziedojumu lādes gan pie Rīgas pils Svecīšu sienas, gan Rīgas Brāļu kapu memoriālā pildīja klātesošo ziedojumi, un kopumā uz ziedojumu tālruni 90006480 piezvanīts vairāk nekā 26 tūkstoš reižu. Provizoriskās aplēses liecina, ka kopumā saziedots aptuveni 40 tūkstoš eiro.

Četros gados  memoriālais ansamblis, pateicoties LTV  akcijai, ieguvis 171 tūkstoti eiro kā sabiedrības ziedojumu restaurācijai.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti