LTF muzejā saruna par Latvijas Komunistiskās partijas pēdējiem varas gadiem

Latvijas Tautas frontes muzejs turpina sarunu ciklu “Trešā atmoda. 1987. gads. Kā tas sākās?” un šodien interesentus aicina uz sarīkojumu “Kas partijai vēderā?”.

Sarīkojuma dalībnieki centīsies atbildēt uz jautājumiem – kas 1987.gadā notika tolaik vēl šķietami monolītajā Latvijas Komunistiskajā partijā, kurā saistībā ar dažādiem notikumiem jau bija sācis valdīt apjukums.

Dainis ĪvānsBaiba Kušķe
  Sarīkojuma vadītājs Dainis Īvāns stāsta, ka  vēstures zinātņu doktore Daina Bleiere iepazīstinās ar saviem pētījumiem par Latvijas Komunistiskās partijas pēdējiem varas gadiem, bet ''paneļdiskusijā piedalīsies notikumu aculiecinieki, kuri no iekšienes partijā redzējuši gan apjukumu, gan pārgrupēšanos, gan naida uzliesmojumus; tas būs toreizējais kompartijas Centrālās komitejas instruktors Sergejs Dolgopolovs, tagad Saeimas deputāts. Viņš arī apsolījis palasīt dažus autentiskus tā laika savas dienasgrāmatas fragmentus.''

  Pasākumā piedalīsies arī bijušais Saeimas priekšsēdētājs un Latvijas PSR Ministru Padomes priekšsēdētāja vietnieks Alfrēds Čepānis, kā arī bijušais Latvijas Republikas Augstākās Padomes deputāts, kompartijas Centrālkomitejas ekonomikas nodaļas darbinieks Ojārs Kehris.

  Sarīkojums "Kas partijai vēderā?" notiks Rīgā, Vecpilsētas ielā 13/15. Sākums plkst.17, ieeja - bez maksas.

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti