LSM.lv 5.jubileju svin ar rekordlielu mēneša auditoriju

Šodien, 3.februārī, aprit pieci gadi, kopš izveidots Latvijas sabiedrisko mediju vienotais ziņu portāls „lsm.lv”.

Tajā vienkop var izlasīt, noklausīties un noskatīties gan Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas žurnālistu veidoto ziņu saturu, gan lasīt svarīgākās ziņas par notiekošo Latvijā un ārzemēs, ko veido portāla „lsm.lv” komanda.

Piecu gadu laikā sabiedrisko mediju portālam „lsm.lv” izdevies iekarot pārsteidzoši lielu lasītāju uzmanību un nostiprināt pozīcijas Latvijas skatītāko interneta portālu sešiniekā, pārsniedzot 400 000 unikālo lietotāju mēnesī, norāda „lsm.lv” galvenā redaktore Marta Cerava.

Lsm.lv galvenā redaktore Marta Cerava par portāla attīstību piecgadēMāra Rozenberga
  „Pirms pieciem gadiem, kad tikko izveidojāmies, protams, mūsu auditorija bija nekāda, jo bijām tikko sākuši. Toreiz ļoti, ļoti optimistiski cerējām, ka kaut kad ilgākā laika periodā varbūt sasniegsim 200 000 lietotāju mēnesī. Šobrīd, piektajā gadā, mēs jau pārsniedzam 400 tūkstošus. Portālu topā mēs atrodamies sestajā vietā, un pēdējo divu mēnešu rādītāji ir rekordaugsti. Mēs redzam, ka pašlaik cilvēki jau ļoti apzināti nāk uz „lsm.lv”, apzināti atver šo lapu katru rītu, vakaru vai pusdienlaiku. Šie ir tie vērtīgākie mūsu lietotāji, kas ir sapratuši, ka pie mums ir vislabākais saturs viņiem. Kas tad mums ir tik īpašs, salīdzinot ar citiem? Mums varbūt nav tik ļoti bagātīga ziņu plūsma, bet mums ir ļoti uzticamu un kvalitatīvu ziņu plūsma,” stāstīja Cerava.

  Lsm.lv direktors Voldemārs Oliņš piebilda, ka "prieks redzēt, ka cilvēki ir sākuši novērtēt pārbaudītas un uzticamas informācijas nozīmi, sasniegtie rezultāti vēlreiz apliecina, ka vajadzība pēc uzticamas informācijas nezudīs nekad".

  (Lietotāju skaits, “Gemius Audience” provizoriskie dati.)

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti