LM akcionāram Sergejam Zaharjinam piemērots aizdomās turētā statuss

AS „Liepājas metalurgs” (LM) lielākajam akcionāram Sergejam Zaharjinam policijā piemērots aizdomās turētā statuss, apstiprināja advokāts Egons Rusanovs.

„Jā, bijām [šodien policijā], bet neko vairāk es nevaru teikt, jo man ir paraksts par informācijas neizpaušanu,” piebilda advokāts.

LM pārstāvei Simonai Laiveniecei šobrīd nebija pieejama informācija par aizdomās turētā statusu Zaharjinam. „Uz šo brīdi man nav nekādas informācijas par to. Pirms brīža viņš nebija uz sakariem,” aģentūrai LETA piebilda Laiveniece un ieteica vērsties pēc informācijas Valsts policijā (VP).

VP Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Sigita Pildava aģentūrai LETA apstiprināja, ka S.Zaharjinam piemērots aizdomās turētā statuss, bez tam viņam noteikti arī drošības līdzekļi - policijas uzraudzība un aizliegums ieņemt amatu.

Jau ziņots, ka arī AS „Liepājas metalurgs” padomes priekšsēdētāja vietniekam Aleksejam Zaharjinam, kā arī valdes loceklim Iļjam Segalam kā drošības līdzeklis piemērots aizliegums ieņemt amatu un noteikta policijas uzraudzība.

„Liepājas metalurgs” nesen paziņoja, ka ir sagatavojis un iesniedzis kreditoru klubam, Ekonomikas ministrijai un Finanšu ministrijai tiesiskās aizsardzības procesa plānu savu priekšlikumu un iebildumu izteikšanai. Stājoties spēkā tiesiskās aizsardzības procesa pasākumu plānam, uzņēmums plāno atsākt ražošanu vistuvākajā laikā.

AS „Liepājas metalurgs” ierosināts tiesiskās aizsardzības process un līdz 26.jūlijam jāizstrādā un jāiesniedz tiesā tiesiskās aizsardzības procesa plāns.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti