Sadaļas Sadaļas

Dienas ziņas

Rīgā atliek nekustamā īpašuma nodokļa samaksu

Dienas ziņas

Drošības pasākumus ievieš arī tirgū

Dezinficē daudzdzīvokļu māju kāpņu telpas

Līvānos dezinficē daudzdzīvokļu māju kāpņu telpas

Iestādes un uzņēmumi ievieš dažādus piesardzības pasākumus. Līvānu komunālā saimniecība, rūpējoties par iedzīvotāju drošību, nodrošina dezinfekciju visās pilsētas daudzdzīvokļu māju kāpņu telpās.

Līvānu dzīvokļu un komunālās saimniecības sētniekiem ārkārtējās situācijas periodā ir papildu pienākums – dezinficēt savā apkalpojamajā teritorijā esošo daudzdzīvokļu dzīvojamo māju kāpņu telpas.

"Tīrām, tikko arī ar hloru dezinficējām. Katru dienu. Apejam no rīta teritoriju, sakopjam, pēc tam ejam ar lupatiņām tīrām, margas slaukām, vienreiz nedēļā izmazgājam," teica sētniece Aija Jakovicka.

Dezinfekcija notiek, izmantojot šķīdumu uz aktīvā hlora bāzes. Ar dezinfekcijas līdzekli tiek apstrādātas gan kāpņu margas un durvju rokturi, gan pastkastītes un palodzes. Lai varētu kontrolēt šo darbu izpildi, katram sētniekam pēc darba pabeigšanas jāpierakstās kāpņu telpā izvietotajā atskaišu lapā. Līvānu dzīvokļu un komunālās saimniecības vadība informē, ka dezinfekcijas līdzekļu krājumu palicis pavisam nedaudz.

"Līdz trešdienai pietiks, bet mēs esam apzvanījuši, un ir sarunāts, ka jau rīt būs pievests vēl klāt nepieciešamā daudzumā, lai varētu dezinficēt arī turpmāk. - Līdz šim izmantojāt līdzšinējos krājumus? - Visu, ko varējām dabūt, gan mazie veikali, gan lielie, gan apzvanītas bāzes, ir problēmas, jā, bet kaut kā cīnāmies," sarunā teica SIA “Līvānu dzīvokļu un komunālā saimniecība” valdes priekšsēdētājs Raimonds Šubnikovs.

Ārkārtējā situācija ietekmē arī uzņēmuma ikdienu. Visi plānotie darbi, kas saistās ar vizītēm pie klientiem, ir atcelti, uzņēmums veic tikai pašu neatliekamāko – strādā avārijas brigādes un tiek apsaimniekoti atkritumi. Avārijas brigādēm nodrošināti aizsarglīdzekļi, lai viņi varētu droši veikt savus pienākumus. Daļa komunālās saimniecības darbinieku ir paņēmuši atvaļinājumus. Ir slēgta arī uzņēmuma kase, un komunālās saimniecības darbinieki strādā aiz slēgtām durvīm.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt