Dienas ziņas

Ķekavas iedzīvotāji par politiku

Dienas ziņas

Skolēni vēlas lielāku vērību jauniešu lietām novados

Limbažu slimnīcai līdz gada beigām taupības režīms

Limbažu slimnīcai līdz gada beigām taupības režīms

Līdz gada beigām vairākām medicīnas iestādēm, kas sniedz ambulatorās aprūpes pakalpojumus, nāksies ierobežot darba apjomus, jo  valsts atvēlētais finansējums gandrīz iztērēts. Arī Limbažos iedzīvotājiem būs vai nu jāgaida mēnesis-pusotrs rindā, lai saņemtu valsts apmaksāto pakalpojumu, vai arī par vizītēm pie speciālistiem un dažādiem izmeklējumiem jāmaksā pašiem.

Šobrīd Limbažu slimnīcā pieprasījums pēc valsts apmaksātajiem pakalpojumiem ir par 45% lielāks, nekā iespēja tos sniegt. No valsts papildus solītajiem 80 tūkstošiem latu medicīnas iestādei piešķirta vien ceturtā daļa, tāpēc nu jāstrādā piesardzīgi.

Starp pacientu pieprasītākajiem pakalpojumiem ir ultrasonogrāfijas izmeklējumi, galvas un kakla, kā arī kāju asinsvadu doplerogrāfija. Uz tiem tad arī veidojas visgarākās rindas, tāpat kā pie atsevišķiem speciālistiem.

Iedzīvotāji atzīst, ka šāda situācija, kad ar valsts piešķirto naudu nepietiek,  diemžēl nav pārsteigums. Bet slimnīcas vadība arī norāda, ka šāda situācija ietekmē ne vien pacientus, bet arī ārstus.

Mediķi sola, ka slimnīcā neatliekamos gadījumos palīdzība tiek un tiks sniegta jebkurā gadījumā, tomēr kopumā šādā taupīgā režīmā jāstrādā līdz nākamā gada sākumam.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti