Līgatnes novadā notiks audžuģimeņu, adoptētāju un aizbildņu salidojums

Sestdien un svētdien, 29. un 30. jūnijā, Līgatnes novadā notiks Latvijas audžuģimeņu, adoptētāju un aizbildņu salidojums. Tajā ģimenes varēs apmeklēt izglītojošās un radošās darbnīcas vecākiem un bērniem, dzirdēt pieredzes stāstus un pilnveidot zināšanas praktiskās nodarbībās.

Tāpat pasākumā ģimenes varēs saņemt speciālistu konsultācijas un piedalīties arī sporta spēlēs un citos pasākumos.

Gunita Kovaļevska: Par audžuģimeņu, adoptētāju un aizbildņu salidojumuAnnija Petrova

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas priekšnieka vietniece Gunita Kovaļevska pastāstīja, ka šī salidojuma mērķis faktiski ir, lai gan pieaugušos, gan bērnus tādā pozitīvā, neformālā gaisotnē  izglītotu, stāstot viņiem par aktuālām tēmām.

“Šogad ir paredzēts, ka viņiem būs radošās darbnīcas, kurās viņi tiks iepazīstināti, kā atpazīt vardarbību visos veidos. Tad papildus vēl pusaudžiem īpaši būs tāda kā izglītošana par viņu iespējām, kas viņus sagaida, tuvojoties pilngadībai. Attiecīgi pieaugušajiem būs radošās darbnīcas, kurās viņiem attīstīs zināšanas un prasmes, kā strādāt, kā faktiski audzināt bērnu ar traumatisku pieredzi, kā šo traumatismu atpazīt, kādas metodes labāk pielietot, kā arī par to, kādas būtu vislabākās tās pozitīvās audzināšanas metodes,” pastāstīja Kovaļevska.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti