Liepiņas vietā par Saeimas deputātu kļūst Māris Možvillo

Lindas Liepiņas vietā par Saeimas deputātu apstiprināts Māris Možvillo ("KPV LV").

Pirms Saeimas balsojuma Možvillo deva deputāta svinīgo solījumu, ko apliecināja ar savu parakstu. 13. Saeimā Možvillo ievēlēts no partijas "KPV LV" kandidātu saraksta Vidzemes vēlēšanu apgabalā.

Možvillo iepriekš bija Alojas novada domes deputāts.

Politiķis jau iepriekš sacīja, ka ir gatavs strādāt parlamentā. Viņš uzsvēra, ka pašvaldības darbā 13 gadu laikā nav "uzmetis" savus vēlētājus, to nedarīs arī tagad un pildīs savu solījumu strādāt Saeimā.

Kā partijas "KPV LV" valdes loceklis politiķis arī gatavs strādāt partijas frakcijā, par ko lēmums vēl gan būs jāpieņem frakcijas deputātiem. Možvillo akcentēja, ka automātiski nebalsos, kā frakcija "liks", ja attiecīgais lēmums viņam nebūs pieņemams, jo politiķis nerīkosies pret savu sirdsapziņu un pret savu vēlētāju interesēm.

Možvillo norādīja, ka ir kā vēlētāju spogulis, kurš paudīs viņu pozīciju. "Tas gan nenozīmē, ka gāzīšu valdību uz pusdienlaiku," taču attiecībā uz valdību un koalīciju būs jāīsteno pārdomāta darbība, norādīja politiķis, atsaucoties uz savu pieredzi pašvaldības darbā.

KONTEKSTS:

Liepiņa nolika savu 13. Saeimas deputāta mandātu. Iesniegumā Saeimas Prezidijam par deputātes mandāta nolikšanu Liepiņa uzsvēra, ka ir vismaz 13 iemesli, kāpēc pamest Saeimu. Tostarp – Latvijā ilgstoši tiekot pārkāpta Satversme, tiešā veidā ierobežota demokrātija, jo Latvijā vara nepiederot tautai.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti