Dienas ziņas

Džonsons: labāk nomirt nekā atlikt «Brexit»

Dienas ziņas

Dienas ziņas

Atzīmē Baltijā vecākā elektriskā tramvaja 120. jubileju

Liepājas tramvajs svin 120. jubileju

Piektdien savu 120. pastāvēšanas gadadienu atzīmēs uzņēmums "Liepājas tramvajs".

Liepājas tramvajs ir senākais elektriskais tramvajs Baltijas valstīs, kas joprojām nodrošina pasažieru pārvadāšanu pilsētā. Sliežu ceļu garums ir aptuveni 15 kilometri. Daudzu gadu garumā mainīti sliežu ceļi, tikko atjaunots senais tramvaja tilts pāri tirdzniecības kanālam, un pilsētā tuvākajā nākotnē sāks kursēt jauni zemās grīdas tramvaji.

SIA "Liepājas tramvajs" valdes loceklis Aigars PuksInga Ozola

  "120 gadi - tas ir ļoti nozīmīgs skaitlis ne tikai uzņēmuma, bet arī Liepājas vēsturē, jo tas ir pirmkārt pirmais elektriskais tramvajs visā Baltijā un viens no pirmajiem vispār Austrumeiropā. Šajā dienā mēs vairāk liekam uzsvaru uz pēdējo, jaunāko laiku vēsturi - tas ir šis gadsimts. Godinām, atceramies tās lietas, ko mēs esam izdarījuši pēdējos 20 gados, un arī pateicamies cilvēkiem, kuri ar savu darbu ir palīdzējuši mums šos sasniegumus veikt," stāsta SIA "Liepājas tramvajs" valdes loceklis Aigars Puks.

  Pasākumā svinīgi pacels Eiropas Savienības, Latvijas un Liepājas karogus, kā arī tramvaja jubilejas karogu, kas simbolizē organizācijas un cilvēkus, kas "Liepājas tramvajam" palīdzējuši.

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti