Par 2 miljoniem eiro Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolā veiks vērienīgu modernizāciju

Šonedēļ Profesionālā izglītības un kompetences centra “Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola” (LMMDV) direktore Inga Auziņa un Centrālās finanšu un līgumu aģentūras direktore Anita Krūmiņa parakstīja vienošanos par projekta ieviešanu, kas paredz modernizēt mācību procesa nodrošināšanai nepieciešamās telpas un izbūvēt dienesta viesnīcu, nodrošinot kvalitatīvas vidējās profesionālās kultūrizglītības pieejamību mūzikā, mākslā un dizainā.

Projekta “Profesionālās izglītības un kompetences centra “Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola” kultūrizglītības mācību vides modernizēšana” (nr.8.1.3.0/17/I/002) ietvaros tiks īstenos sekojošas aktivitātes:

1) būvprojektu izstrāde (t.sk. neatkarīga būvekspertīze) un būvdarbu autoruzraudzība;

2) mācību ēku, t.sk. dienesta viesnīcas, infrastruktūras atjaunošana: pārbūve Ausekļa ielā 11/15 un jaunbūve Alejas ielā 18/20;

3) būvuzraudzības paredzētajiem būvniecības darbiem nodrošināšana;

4) ergonomiskas un mūsdienu prasībām atbilstošas profesionālās vidējās kultūrizglītības vides izveide - koncertzāles aprīkojuma iegāde;

5) projekta publicitātes nodrošināšana;

6) projekta vadība un īstenošana.

Plānotais projekta īstenošanas laiks ir no 2017. gada jūnija līdz 2019. gada decembrim. Projekta kopējais finansējums 2 129 619,00 eiro, t.sk. ERAF finansējums - 1 810 176,15 eiro un valsts budžeta finansējums - 319 442,85 eiro.

Projekta īstenošana jau ir uzsākta un šobrīd norit Ausekļa ielas 11/15 pārbūves un Alejas ielas 18/20 jaunbūves būvprojektu izstrādes pretendentu atlase atklāta konkursa ietvaros. Projektēšanas darbus plānots veikt līdz 2018. gada pavasarim, uzsākot būvniecības darbus.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti