Liepājas mobilo Covid-19 testu veikšanas punktu pārvieto uz «Piejūras slimnīcu»

Ar 21. maiju mobilajam Covid-19 testa veikšanas punktam ir jauna adrese. Turpmāk iedzīvotāji analīzes Covid-19 testa veikšanai Liepājā var nodot VSIA “Piejūras slimnīca” bijušā ķīmijterapijas bloka telpās, Jūrmalas ielā 2, informēja Liepājas pilsētas pašvaldībā.

Iedzīvotājiem īpaši svarīgi iegaumēt, ka iebraukšana slimnīcas teritorijā ir no Jūrmalas ielas puses pa vārtiem, pretī bērnu rotaļu laukumam. 

Pārējie nosacījumi paliek nemainīgi − lai pieteiktos valsts apmaksātā testa Covid-19 veikšanai, jāzvana uz tālruņa numuru 8303 darba dienās no plkst.8 līdz 20, sestdienās no plkst. 9 līdz 15 un svētdienās no plkst. 9 līdz 12.

Pēc reģistrācijas informācija tiks nodota laboratorijai, kuras darbinieks telefoniski sazināsies ar pacientu un informēs par analīžu nodošanas vietu un laiku.  

Bez pieraksta cilvēki analīžu nodošanas vietu doties nedrīkst. Uz analīžu nodošanas punktu drīkst ierasties tikai ar savu automašīnu. Ar kājām, sabiedrisko transportu vai taksometru ierasties aizliegts.

Pie pacientiem, kuriem nebūs iespējams ierasties ar savu automašīnu analīžu nodošanas punktā, ieradīsies Centrālās laboratorijas speciālisti, kas analīzes paņems dzīvesvietā. 

Lai neveidotos pacientu drūzma, laboratorisko izmeklējumu veikšana notiek rindas kartībā katram pacientam noteiktā laikā, par ko viņš tiek informēts telefoniski.

Dodoties uz analīžu nodošanas punktu, līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments.

KONTEKSTS:

Ārkārtējo situāciju Covid-19 dēļ Latvijā izsludināja 12. martā, nosakot, ka mācības skolās notiks attālināti, tāpat kā iespēju robežās valsts un pašvaldību iestāžu darbs. 29. martā valdība lēmusi, ka ārpus mājām vienkopus būs ļauts atrasties tikai 2 cilvēkiem vai arī vienas mājsaimniecības locekļiem un jāievēro 2 metru distance. Vēlāk ārkārtējā situācija pagarināta līdz 9. jūnijam, bet ir mīkstināti iepriekš noteiktie striktie ierobežojumi - atļauta pulcēšanās līdz 25 cilvēku lielām grupām, ievērojot divu metru distanci.

Covid-19 koronavīrusa
izplatība Latvijā
Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti