Liepājā sprādzienā cietušās mājas iedzīvotājiem vēl neļauj atgriezties dzīvokļos

Liepājas pašvaldības būvvaldes eksperti ir apsekojuši gāzes eksplozijā cietušo namu, lai noskaidrotu, cik bīstami ir eksplozijā radītie bojājumi. Ekspertu slēdzienu par nama drošību  publiskos pievakarē, bet šobrīd pieņemts lēmums iedzīvotāju atgriešanos ēkā vēl nepieļaut. 

Liepājas domes pārstāvis Andrejs Rjabcevs Latvijas Radio pastāstīja, ka ēku apsekoja pieci neatkarīgie būveksperti, kuri izvērtēs sprādziena nodarīto kaitējumu.

Svētdienas laikā būs sākotnējais ekspertu atzinums, par kuru nama iedzīvotājus informēs sapulcē, kas notiks pie ēkas vēlu vakarā. 

Pašlaik iedzīvotājiem, kuriem nepieciešams paņemt kādas dzīvoklī atstātas lietas, to var izdarīt policista pavadībā, un viņi nedrīkst uzturēties ēkā ilgi – var vien ātri ienākt mājokli un piecu minūšu laikā ēka jāatstāj. 

Jau ziņots, ka pēc Liepājā  daudzdzīvokļu mājā notikušās gāzes eksplozijas medicīniskā palīdzība kopumā sniegta deviņiem cilvēkiem, no kuriem astoņi turpina ārstēšanos slimnīcā. Sprādziens daudzdzīvokļu mājā ir saistīts ar nelegālu pieslēgumu dabasgāzes sadales tīklam, liecina „Latvijas gāzes” sniegtā informācija.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti