Dienas ziņas

«Putnu fabrika Ķekava» vēlas paplašināties

Dienas ziņas

Rīgā būs Simtgades aleja

Noliedz saistību ar kampaņu pret U. Sesku

Liepājā pret mēru Sesku īstenotās kampaņas finansēšanā vaino koalīcijas partnerus

Pērn pirms pašvaldību vēlēšanām izdoto Liepājas domes vadībai neglaimojošo aģitācijas materiāla "Par ko nekad nerakstīs Kurzemes Vārds" finansēja koalīcijas partneri - Latvijas Reģionu apvienības un biedrības "Liepājnieki" pārstāvji Jānis Vilnītis un Ģirts Kronbergs, pavēstījis aģitācijas materiāla autors Reinis Točelovskis.

Viņš sociālajā tīklā "Facebook" publicējis video, kurā stāsta par Vilnīti un Kronbergu. Publicēta arī  "WhatsApp" notikusī sarakste ar Kronbergu, kurā apspriestas minētās sadarbības detaļas un avīzes izdošanas izmaksas. 

"Ironija ir tajā, ka Sesks bija tik ļoti pārliecināts, ka pie vainas ir "sarkanie", un pat nepieļāva domu, ka tajā bija ieinteresēts koalīcijas partneris, ar kuru viņš tagad ir laulībā," norādījis Točelovskis.

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Vainotie Liepājas domes priekšsēdētāja koalīcijas partneri to noliedz. "Točelovskis bija pie manis šajā kabinetā ar savu piedāvājumu pusgadu pirms vēlēšanām. Kad ieraudzīju piedāvājumu, kura summa bija virs 100 tūkstošiem eiro, kad ieraudzīju, ka vēlēšanu kampaņa ir ļoti agresīva, piemēram, tur ir neirolingvistiskā programmēšana, mēs pateicām - nē," pastāstīja Vilnītis.

Savukārt publicētā Točelovska sarakste ar Kronbergu, pēc Vilnīša teiktā, esot vismaz daļēji samontēta.

Saistībā ar izdevumu "Par ko nekad nerakstīs Kurzemes Vārds" tika ierosinātas divas krimināllietas, bet Točelovskis šīs "avīzes" saistību ar Vilnīti un Kronbergu neatklāja policijai izmeklēšanas laikā, bet paziņo par to tikai tagad. 

Kronbergs kandidē uz deputāta vietu Saeimas vēlēšanās, bet Vilnītis 26. septembrī plāno nolikt uzņēmuma “Liepājas papīrs” vadītāja pilnvaras, lai līdz 31. oktobrim stātos Liepājas domes priekšsēdētāja amatā, kā to paredz viņa vienošanās ar pašreizējo mēru Uldi Sesku.

"Katram stāstam ir savs laiks. Uzskatu, ka tieši tagad šai informācijai ir svarīga nozīme. Mana motivācija ir vienkārša - uzskatu, ka Vilnītis un Kronbergs izrādījās vāja rakstura cilvēki, kas rīkojās ļoti divkosīgi," stāstīja Točelovskis.

Vilnītis norādīja, ka saistībā ar Točelovska paziņojumu plāno vērsties Valsts policijā.

Savukārt Točelovskis esot gatavs nodot ekspertīzei savu mobilo telefonu, lai eksperts varētu dot atzinumu, ka sarakste ir autentiska.

Liepājas domes priekšsēdētājs Uldis Sesks, pret kuru pērn bija vērsta Točelovska izdevuma informācija un kuram masu mediji jau uzdod jautājumus par domes koalīcijas stabilitāti, pagaidām no komentāriem atturas, atsūtītajā e-pastā vien paužot vēlmi noskaidrot visus apstākļus.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti