Liepājā nodzēsta degusī 12 metru augstā šķeldas kaudze

Sestdien nodzēsts ugunsgrēks Liepājas speciālās ekonomiskās zonas uzņēmuma SIA "Laskana", kur piektdien aizdegās 12 metrus augsta šķeldas kaudze, informēja Valsts Ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Piektdien plkst.13.49 VUGD saņēma izsaukumu uz Brīvostas ielu Liepājā, kur aizdegusies apmēram 12 metrus augsta šķeldas kaudze, radot spēcīgu sadūmojumu, ko vējš izplatīja uz tuvējo apkārtni. Plkst.17.40 ugunsdzēsējiem glābējiem izdevās ierobežot liesmu izplatīšanos.

Šķeldas kaudze dega 1600 kvadrātmetru platībā.

Visu nakti un arī sestdienas rītā turpinājās dzēšanas darbi. Ar uzņēmuma tehnikas palīdzību kaudze tika pārkrauta, lai atrastu degšanas perēkļus un varētu nodzēst arī to šķeldu, kas dega kaudzes zemākajos slāņos.

VUGD pārstāve Viktorija Gribuste norādīja: “Ugunsgrēka dzēšanas darbos lielu atbalstu un palīdzību sniedza uzņēmuma tehnika, jo ar tehnikas palīdzību tika atdalīta nedegošā šķelda no degošās šķeldas. Un arī pa slānim ņemta nost šī te degošā šķelda, lai varētu pilnībā pārliecināties, ka kaudzē vairs nenotiek degšana. Ugunsgrēka iemesli gan nav zināmi. Par katru ugunsgrēku tiek sniegta informācija Valsts policijai. Visticamāk, ka sadarbībā ar uzņēmumu tiks skaidroti šī ugunsgrēka iemesli.”

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti