Liepājā lūdz ziedot sveces un parafīnu Ukrainas aizstāvjiem

Liepājā lūdz ziedot sveces un parafīnu Ukrainas aizstāvjiem. Liepājas valsts pilsētas pašvaldība sadarbībā ar biedrību "Tavi draugi" aicina liepājniekus turpināt atbalstīt ukraiņu tautu cīņā par brīvību, iesaistīties akcijā. Ziedojumu kastes sveču nodošanai pieejamas Liepājas Latviešu biedrības nama vestibilā, kā arī kafejnīcā "Vējš Cafe".

Liepājā lūdz ziedot sveces un parafīnu Ukrainas aizstāvjiem
00:00 / 00:40
Lejuplādēt

Ikviens liepājnieks aicināts ziedot pēc svētkiem izlietotās sveces un parafīnu, no kā izgatavos ierakumu sveces, kuras nogādās Ukrainas valsts aizstāvjiem. Akcijas rīkotāji informē, ka sveču un parafīna akcija noritēs tik ilgi, kamēr Ukrainas valsts aizstāvjiem būs nepieciešamība pēc ierakuma svecēm. Pēc skolēnu brīvlaika beigām akcijā tiks iesaistītas arī Liepājas izglītības iestādes. Tāpat sveces un parafīnu var nodot arī kafejnīcā "Vējš Cafe", Graudu ielā 45-1, Liepājā.

Novembra nogalē sveču izgatavošanas darbnīcās liepājnieki no saziedotajām 15 armijas kastēm jeb 200 kilogramiem sveču un parafīna nedēļas laikā izgatavoja 2000 ierakumu sveces, kas jau nogādātas Ukrainā.

Kopumā līdz šim liepājnieki saziedojuši jau vairāk nekā 250 kilogramus parafīna.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti