Lielajā talkā jau pieteiktas vairāk nekā 600 talkošanas vietas

Līdz Lielajai talkai atlikušas tieši divas nedēļas un jau šobrīd iedzīvotāji aktīvi piesaka talkošanas vietas visā Latvijā, stāsta talkas organizatore Vita Jaunzeme.

Lielajā talkā jau pieteiktas vairāk nekā 600 talkošanas vietasRūdolfs Krieviņš/LR
  Ik dienu iedzīvotāji reģistrē aptuveni 80 jaunas talkošanas vietas un plānots, ka talkotāju šogad būs tik pat daudz, cik iepriekšējos gadus. Jaunzeme stāsta, ka sakopt plānots gan jaunas vietas, gan arī ir tādas, kuras piesārņotas atkārtoti. Talkas vietas Lielās talkas mājas lapā var reģistrēt līdz 24. aprīlim, stāsta Vita Jaunzeme:

  "Šorīt no rīta bija jau pāris 600 vietām, kas ir līdzīgi, kā iepriekšējos gadus, jo visi tās talkošanas vietas reģistrēt atliek uz pēdējo nedēļu un tad parasti sabirst. Šīs te pieteiktās un reģistrētās vietas vajadzīgas pārsvarā tāpēc, lai pašvaldības varētu izdalīt šos atkritumu maisus un viņus arī aizvest. Daudzi cilvēki talko savas vietas nepiesakot. Īpaši, ja viņi talko savos vai ap saviem privātīpašumiem un nodrošina paši šo atkritumu aizvešanu jebšu tās ir labiekārtošanas, stādīšanas vai citas talkas, kuras nav obligāti jāpiereģistrē. Daudzas vietas ir, kas netiek reģistrētas. Bet, protams, pieteikt var arī šādas labiekārtošanas talkas, jo tad šajā kartē, talkas organizētāji, uz vietām var pieaicināt palīdzīgas rokas, ja tas ir nepieciešams. Tad šādā kartē jebkurš cilvēks, ja grib kaut ko vākt, viņš atver karti, tur ir aicinājums, ka aicina jebkuru palīgā un cilvēks var izvēlēties pievienoties šai talkai."

  Saistītie raksti
  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti