Līdz šim «Dod pieci!» labdarības maratonā saziedoti 22 672 eiro

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 4 gadiem.

Labdarības maratonā "Dod pieci!" līdz trešdienas, 19. decembra, plkst. 18.00 saziedoti 22 672 eiro.

Studijā šodien viesojās Administratīvās apgabaltiesas tiesnese Latvijas Administratīvo tiesnešu biedrības valdes priekšsēdētāja Lauma Paegļkalna, kura "Dod Pieci" komandai rakstīja: “Kā tiesnese saskaros ar bērnu aprūpes jautājumiem, jo mūsu pārziņā ir bāriņtiesu lēmumu tiesiskuma pārskatīšana. Vienkāršos vārdos, mēs vērtējam vecāku savstarpējās attiecības un viņu spēju aprūpēt bērnus. Un tas nav stāsts tikai par margināliem gadījumiem, bet nereti problēma ir tieši vecāku nezināšanā – kā labāk aprūpēt bērnu un nodrošināt viņu emocionālās vajadzības.”

Savukārt Andrija Likova – ģimenes psihoterapeite un viena no mācību programmas veidotājām jaunajiem vecākiem, kam novirzīti šī gada "Dod pieci!" ziedojumi – stikla studijas sarunā ar dīdžejiem Martu Grigali un Magnusu Eriņu uzsvēra: “Šis ir tas brīnišķīgais brīdis, kad esam pievērsušies cēloņiem un nolikuši malā ieročus, ar kuriem apkarojam sekas. Ir īstais brīdis, kad pievērsiet tam, kas ir pats svarīgākais. Un tas ir cilvēks – bērns un viņa vajadzības. Tajā brīdī, kad bērnam tiek veltīta nedalīta uzmanība caur sarunām vai spēlēm, viņš saņem atgriezenisko saikni un apzinās, ka ir pieņemts šajās attiecībās, viņam ir vērtība.”

Stikla studiju trešdien apciemoja arī Linda Leen, Dons, Juris Kaukulis, grupas ''Pirmais kurss'' un ''Jauno Jāņu orķestris'', LTV žurnāliste Karīna Rubene, kā arī Latvijas Radio 1 raidījuma „Ģimenes studija” veidotājas Ilze Zvaigzne, Agnese Linka un lsm.lv bērnu satura redaktore Ināra Antiņa.

Turpinās arī labdarības izsole, kurā vēl dažas stundas ''Dod pieci!'' atbalstītājiem ir iespēja savā īpašumā iegūt ekskluzīvu ''Carnival Youth'' topošā albuma prezentāciju šaurā draugu lokā un trakulīgas emocijas kopā ar Renāru Zeltiņu, lidojot “Zērglī”. Lai piedalītos labdarības izsolē, jādodas uz: https://izsole.dodpieci.lv/  Izsolāmo piedzīvojumu un lietu klāsts ikdienu tiek papildināts.

Tāpat ikviens ir aicināts dalīties ar savām idejām – kā kvalitatīvi pavadīt laiku ar bērnu, apmeklējot www.laimigamgimenem.lv. Ideju krātuvi izveidojis ''Amigo'', rosinot ģimenes pavadīt vairāk laika kopā ar bērniem. Tīmekļa vietnē ikviens var smelties ierosmi, kā interesanti, aizrautīgi un no sirds  būt kopā pa īstam – kaut 5 minūtes dienā.

 

"Dod pieci!" 2018

Laikā no 17. līdz 23.decembrim notiek sabiedrisko mediju labdarības akcija „Dod pieci”.

Šogad akcijā runājam par vajadzību veltīt vairāk kvalitatīva laika bērnam. 

Maratonā iegūtie līdzekļi caur labdarības organizāciju Ziedot.lv tiks novirzīti jaunas mācību sistēmas izveidei un ieviešanai vecākiem, kuru ģimenē ienāks bērns. Pirmo reizi maratona mērķi var atbalstīt arī ar „Ziedot.lv” dāvanu kartēm.

 

Konteksts:

Labdarības maratons "Dod pieci!" šogad runā par vajadzību veltīt vairāk kvalitatīva laika bērnam. Uzsverot, ka bērniem vajadzīga mīlestība un nedalīta uzmanība no abiem vecākiem, Latvijas Radio 5 dīdžeji aicina ziedot piecus eiro par dziesmu pieci.lv ēterā, lai ieviestu bezmaksas praktiskas un psiholoģiskas mācības vecākiem: kā audzināt patiesi laimīgu bērnu un nenodot savas traumas nākamajām paaudzēm.

Labdarības maratonu "Dod pieci!" rīko Latvijas Radio sadarbībā ar Latvijas Televīziju, sabiedrisko mediju portālu LSM.lv un labdarības organizāciju Ziedot.lv. Maratons notiek Doma laukumā līdzās Vecrīgas Ziemassvētku tirdziņam.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti